18 Eylül 2020 20:19

Beykoz’da kaç branşta spor eğitimi var?

Beykoz’da 11 Branşta Spor eğitimleri başladı.

Beykoz’da kaç branşta spor eğitimi var?

Beykoz Belediyesi’nin sporla iç içe ve sağlıklı nesiller yetiştirmek, ilçe genelinde sağlıklı yaşamı teşvik etmek için 11 branşta düzenlediği spor eğitimleri başladı.

Beykoz’daki çocuk ve gençlerin spor olanaklarını artırmak,  fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlamak ve yeteneklerini geliştirmek amacıyla açılan eğitimlere 5-14 yaş arası çocuklar ile yetişkinler ücretsiz olarak katılabiliyor.  

Uzmanlarla eğitim 

Voleybol, basketbol, okçuluk, hentbol, atletizm, kano-kürek, okçuluk, karate do, taekwondo, tenis, jimnastik olmak üzere 11 farklı branşta başlatılan eğitimler uzman eğitmenler nezaretinde veriliyor.  

10 kişilik gruplar 

Gençleri ve çocukları sporla buluşturan eğitimler salgın koşullarına uygun olarak 10 kişilik gruplarla, sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uygun olarak yapılıyor. 

Her yaşa bisiklet eğitimi 

Beykoz Belediyesi’nin sağlıklı yaşam ve alternatif ulaşımı teşvik için düzenlediği Ücretsiz Temel Bisiklet Eğitim Programından çocuk ya da yetişkin tüm yaş grupları yararlanabiliyor. 

Sahilde kano zamanı    

Beykoz sahilinde verilen kano eğitimlerine çocukların yanı sıra her perşembe ve salı günü yetişkinler de katılabiliyor.   

Eğitimlere katılmak isteyenlerin Beykoz Belediyesi Ana Hizmet Binası ya da Beykoz Belediyesi Çavuşbaşı Ek Hizmet Binasına başvurarak kayıt yaptırması gerekiyor.  

Beykoz Belediyesi mevcut branşlara ek olarak talep doğrultusunda izcilik, güreş ve kick boks eğitimleri de vermeyi planlıyor. 

Kayıt Evrakları: 

1 Fotoğraf 

Kimlik Fotokopisi 

Veli Kimlik Bilgileri 

Bilgi İçin: 

Beykoz Belediyesi Çözüm Merkezi 

444 6 661