8 Temmuz 2017 15:37

BEYKOZ’DA HER GÜN 1 KAZA !

Beykoz’da direksiyon hakimiyetini kaybeden araç bariyerlere çarparak takla attı. Kazada sürücü ve yanındaki bir kişi yaralanırken, olay anı ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Hemen hemen her gün 1 kazanın olduğu Beykoz’da bu sefer de direksiyon hakimiyetini kaybeden araç bariyerlere çarparak takla attı. Kazada sürücü ve yanındaki bir kişi yaralanırken, olay anı ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. 

Direksiyon hakimiyetini kaybeden araç bariyerlere çarptıktan sonra takla attı. Aracın içerisindeki 2 kişi kendi imkanlarıyla ile araçtan çıkarken sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Olay anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

TAKLA ATAN ARAÇTAKİ İKİ KİŞİ KENDİ İMKANLARI İLE ARAÇTAN ÇIKTI

Kaza önceki gün Beykoz Çubuklu Mahallesinde meydana geldi. Direksiyon hakimiyetini kaybeden bir araç bariyerlere çarptıktan sonra takla attı. Aracın içerisinde bulunan 2 kişi kendi imkanları ile araçtan çıkarken sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

ARACIN TAKLA ATMA ANI GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI

Olay anı ise bir sitenin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Güvenlik kamerasının kaydettiği görüntülerde, hızla gelen aracın yolun sağ tarafında bulunan bariyerlere çarptığı görülüyor. Aracın bariyerlere çarpmasının ardından takla atması ve büyük bir toz bulutunun çıkması da güvenlik kamerasına yansıyor.