17 Ağustos 2020 10:15

Beykoz’da her 3 kişiden 1’i AK Parti üyesi!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, üye çalışmalarında yeni hedefleri olan 50 bin çıtasını da aştı.

Beykoz’da her 3 kişiden 1’i AK Parti üyesi!

Sistemde ki bazı aksaklıklardan dolayı 21 yaş altının üye olmasında bazı problemler yaşanırken, AK Parti Beykoz hedefi olan 21 yaş üstü 170 bin kişiye ulaşmaya çalıştı.

Üye sayısı 36 bine düşmüştü!

Beykoz’da 42 bin üyesi bulunan AK Parti’nin ölüm, yerel seçim sonrası iş durumuyla istifalar, çeşitli sebeplerle istifalar gibi durumlarla birlikte üye sayısı 36 bine düşmüştü. Yeniden 42 bin üye hedefiyle yola çıkan Beykoz teşkilatı kısa sürede 44 bin üyeye ulaşmıştı.

Cumhurbaşkanı’ndan ödül aldılar!


Üye çalışmalarında birinci olan Hanefi Dilmaç Başkanlığında ki AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, bu sefer de 47 bin rakamına ulaştı. 2 kez üye çalışmalarında 1. olan Beykoz teşkilatı, bir kez de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ödül almıştı.

Yeni hedefi de aştılar!

47 bin üyesi bulunan Beykoz teşkilatına bu sefer de 50 bin hedefi konuldu. Canla başla çalışan teşkilat, kısa süre sonra 50 bin hedefini de aştı.

18 yaşından küçük kişiler siyasi partilere üye olamazken, AK Parti’de bazı sistemsel sıkıntılardan dolayı son seçimde oy kullanmayan 21 yaşından küçüklerde üye yapılamıyor. Bu durumda yaklaşık 170 bin kişinin neredeyse 3’te 1’i AK Parti Beykoz üyesi.