9 Mart 2019 12:23

Beykoz’da DSP-Bağımsız Aday Gerilimi Tavan Yaptı!

DSP Beykoz Belediye Başkan Adayı İbrahim Uysal ve Bağımsız Beykoz Belediyesi Başkan Adayı Kenan Pekşen arasında ki gerilim tavan yaptı.

DSP Beykoz Belediye Başkan Adayı İbrahim Uysal ve Bağımsız Beykoz Belediyesi Başkan Adayı Kenan Pekşen arasında ki gerilim tavan yaptı.

DSP Beykoz Belediye Başkan Adayı İbrahim Uysal’ın evinin önüne asılan Bağımsız Başkan Adayı Kenan Pekşen pankartı, iki aday arasında gerilime neden oldu. Yenimahalle’de ikamet eden ve geçtiğimiz dönemlerde DSP Beykoz İlçe Başkanı olarak görev yapan sevilen isim İbrahim Uysal bu olaya karşı gerildi.

1. Resim 

DSP Başkan Adayı İbrahim Uysal’ın evinin önüne asılan pankartlarda hassas olduğu mahallede görev yapan siyasi partiler tarafından iyi bilinirken, Uysal Bağımsız Adaya saygılı davrandı. Evinin önüne Bağımsız Aday pankartını gören Uysal, pankarta zarar vermeden, yırtmadan aynı pankartın üstüne kendi pankartını asmıştı.
2. Resim

Durumun böyle olduğunu gören Bağımsız Aday Kenan Pekşen ise sosyal medya hesabından, ‘’Pankartlarımız bir taraftan Belediye Zabıtaları tarafından kesilirken, Bir taraftan da Siyasi Partiler şahsımın pankartlarının üzerine kendi pankartlarını asmaya devam ediyor. Sizler ne kadar Kenan Pekşen’in Pankartlarını keserseniz kesin; istediğiniz kadar Kenan Pekşen’in Pankartların üstüne kendi Pankartlarınızı asarsanız asınız. Beykoz halkı tüm siyasi partilere gereken cevabı 31 Martta verecektir’’ ifadelerini kullanmıştı. Bağımsız Adayın bu paylaşımı yapmasından sonra DSP Beykoz Belediye Başkan Adayı İbrahim Uysal’ın evinin önünde ki pankart kopartılmıştı.

3. Resim

4. Resim

Konuyu oldukça fazla içerleyen DSP Adayı Uysal ise yapılanı karşılıksız bırakmayarak aşağıda ki manzara oluştu.

5. Resim

Beykoz Aktüel Gazetesi olarak her iki değerli adayı sükunete davet ediyoruz.