23 Eylül 2018 23:54

Beykoz’da Dertler Bitmek Bilmiyor!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ve yönetimi, halk günü uygulamasıyla Beykozluların dertleriyle dertlenmeye ve çözümler üretmeye devam ediyor.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ve yönetimi, halk günü uygulamasıyla Beykozluların dertleriyle dertlenmeye ve çözümler üretmeye devam ediyor. 

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç’ın talimatıyla başlatınan halk günü uygulamasına vatandaşların ilgisi oldukça fazla oldu. Her Salı günleri saat 12.00 ile 17.00 arası yapılan halk gününde Beykozluların dertleriyle dertlenen AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, çözümler üretmeye devam ediyor. 

Son yapılan halk gününde yaklaşık 600 Beykozlu vatandaşı ağırlayan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ve ekibi, birimler halinde koordinasyonu sağlayarak vatandaşların dertlerine derman olmaya çalışıyor. 

Toplumsal sorunlardan özel sorunlara kadar vatandaşların birçok problemiyle doğrudan ilgilenen Başkan Hanefi Dilmaç, konuların çözümü için ilgili komisyonlara talimatları veriyor. AK Parti Beykoz İlçe Yöneticileri ve gönüllü ekiplerde sorunları dinlerken çözüm üretmek için yoğun çaba sarfediyor. 

Beykoz Aktüel Gazetesine konuşan Başkan Hanefi Dilmaç, İlçe Başkanı olarak görevlendirilerek büyük bir sorumluluğun altına girdiğini ifade etti. Başkan Hanefi Dilmaç, ”Beykoz’da ki her vatandaşın problemi benim problemimdir. Çoğu zaman mahalleleri gezerek sorunları dinliyoruz. Ulaşamadığımız vatandaşlarımızla ilgili de haftanın 1 günü İlçe Başkanlığımızda bu uygulamayı başlattık” dedi. 

Vatandaşların sorunlarını çözdükçe daha da mutlu olduğunu ifade eden Başkan Hanefi Dilmaç, ”Bizler kutlu bir davanın, kutlu bir mücadelenin Beykoz’da ki temsilcileriyiz. Dertli olmalıyız ki, dertlere derman bulmalıyız” ifadelerini kullandı.