6 Şubat 2019 19:01

Beykoz’da Dengeleri Değiştirecek İsim: Adil Kaya!

Beykoz’un sevilen esnaflarından Adil Kaya Saadet Partisi’nden 2. sıra Meclis Üyesi Adayı oldu.

Beykoz’da Dengeleri Değiştirecek İsim: Adil Kaya!

Beykoz’un sevilen esnaflarından Adil Kaya Saadet Partisi’nden 1. sıra Meclis Üyesi Adayı oldu.

Girdiği sektörde İstanbul ve Beykoz’da bir marka olan Kayalar Pastanesi sahibi Adil Kaya, 31 Mart 2019 Yerel seçimleri için Saadet Partisi’nden Meclis Üyesi Adayı oldu. Listede K. 2. Sırada yer alan Adil Kaya, partili-partisiz birçok kesim tarafından da destek mesajları aldı.

Aynı zamanda Kastamonu Ağlı’lı olan, hemşeri Dernekleri başta olmak üzere birçok STK’nın içinde yer alan Adil Kaya, bu yerel seçimlerde hemşehrisi olan Muharrem Kaşıtoğlu’yla beraber AK Parti’den Saadet Partisi’ne geçmişti. Beykoz’un birçok mahallesinde şubeleri olan ve sevilen bir esnaf olan Adil Kaya’ya ilgi oldukça fazla oldu.  Paşabahçe, Görele, Soğuksu, Çiğdem Mahallesi ve Merkez Mahallesi’nde ki esnaf arkadaşlarının da desteğini ve duasını alan Kaya, aynı zamanda Beykoz’un birçok mahallesinde ki sevenleri ve hemşehrileri ile de istişareler etmişti.

Saadet Partisi’nin seçim ziyaretlerinde Beykoz Aktüel Gazetesi’ne konuşan İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, ‘’Bizler seçimi kazanacağımıza inanıyoruz. Listelerimizi de buna göre oluşturduk. Listede ki herkes birbirinden değerli isimler. Beykoz’un birçok Mahallesinde seçim çalışmalarımızı yapıyoruz. Adil Kaya kardeşimize birçok mahalleden gelen ilgi, bizleri de oldukça mutlu ediyor. Dürüst olmak gerekirse dedik ve Beykoz’un dürüst esnafını kadromuza dahil ettik. Listelerimizde birçok esnaf var. Saadet Partisi köylünün partisidir, çiftçinin partisidir, emekçinin partisidir, esnafın partisidir, halkın partisidir. Saadet Partisi aziz milletmimizin özüdür, aslıdır, tarihidir, geleceğidir’ ifadelerini kullandı.