30 Mayıs 2021 17:53

Beykoz’da çember daralıyor: Hanefi Dilmaç ve şaibeleri!

Binlerce Beykozlunun sosyal yardımla geçindiği Beykoz’da AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ile ilgili şaibeler bitmek bilmiyor.

Beykoz’da çember daralıyor: Hanefi Dilmaç ve şaibeleri!

Beykoz’da AK Parti’yi ticari araç olarak gördüğü ifade edilen ve hakkında ki iddialara bir türlü cevap veremeyen İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç için çember gittikçe daralıyor.

Belediye ihalelerinde dolaylı yoldan etkinliğini koruduğu belirtilen Dilmaç; temizlik işleri, destek işleri gibi birimlerin ticari işleriyle ilgili sık sık anılmış fakat her zaman sessiz kalmayı tercih etmişti.

Askerlik arkadaşı üzerinden temizlik işleriyle ilgili uzun bir süre ticaretini koruduğu belirtilen Hanefi Dilmaç, dedikoduların zirveye ulaşmasıyla birlikte AK Parti üzerinde ki ticaretinin büyük çoğunluğunu farklı illere taşıdığı belirtildi.

CHP İlçe Başkanı konuşunca susmak zorunda kaldı

İmar ve Boğaziçi imar konularıyla ilgili AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, ekibiyle birlikte uzun süreden sonra ilk kez CHP’yi hedef aldı. CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün ise Hanefi Dilmaç’a ticaretleri üzerinden cevap verdi ve Dilmaç yine susmak zorunda kaldı. CHP’li Düzgün’ün açıklaması ise Beykoz kamuoyuna bomba gibi düştü. Tüm ticaret ortalığa serildi.

İlgili Haber: Aydın Düzgün gemileri yaktı: Dosyalar açılıyor!

İyi Parti İlçe Başkanı da ticaret deyince Dilmaç susmak zorunda kaldı

AK Parti İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç tabanın sesini dinleyerek muhalefet partilerine uzun süreden sonra sitem etmişti. İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir’le ilgili ‘’işine baksın’’ cümlelerini kullanan Dilmaç’a yanıt gecikmedi. İYİ Parti İlçe Başkanı Akif Taşdemir, ‘’Hanefi Dilmaç ticaretine baksın’’ dedi. Söz konusu Dilmaç’ın ticareti olunca sessizlik yine hakim oldu.

İlgili Haber: Akif Taşdemir: Hanefi Dilmaç ticaretine baksın!

Beykoz Spor Başkanı da Hanefi Dilmaç’a sert yüklendi

10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısıyla AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç yerel basını ağırladı. Beykoz Aktüel Gazetesi’nin sormuş olduğu soru üzerine konuşan Başkan Hanefi Dilmaç, ‘’Beykoz Spor Beykoz’un mu Zeki’nin mi?’’ diyerek başladığı cümlelerinde sert bir cevap vermişti. Bunun ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Beykoz Spor Başkanı Zeki Aksu, Hanefi Dilmaç’a yapmış oldukları üzerinden üstü kapalı mesajlar yolladı.

İlgili Haber: Hanefi Dilmaç: Beykozspor Beykoz’un mu Zeki’nin mi?
İlgili Haber: Beykozspor’un rakibine Beykoz’dan tam destek!

AK Parti cephesi rahatsız: Hanefi Dilmaç malvarlığını açıklasın ve şaibelere son versin

Beykoz’da şaibeleri dilden dile yayılan ve haberlerimizde konu olan Hanefi Dilmaç, haberlerimiz sonrası yakın çevresine hukuk yoluna başvuracağını ifade etmişti. Beykoz’da bazı Hakimlerle ve savcılarla da diyalog yürüten Hanefi Dilmaç, her ne hikmetse hukuk yoluna başvuramamıştı. (Görüşme yapmış olduğu kişileri isim isim biliyoruz) Beykoz’da ki samimi AK Partili vatandaşlar Hanefi Dilmaç’ın malvarlığını açıklayarak temiz olduğunu kanıtlamasını ve tek tek cevap vermesini bekliyorlar.  Hanefi Dilmaç’ın bu şekilde varlığının partiye zarar olduğunu ifade ediyorlar.

Beykoz Hanefi Dilmaç’a hakkını helal etmiyor!

Çeşitli siyasiler ve sosyal medya hesabıyla sorulan sorulara ısrarla sessiz kalan Başkan Hanefi Dilmaç, partisinde temiz niyetlerle siyaset yapan kişileri de zan altında bırakıyor. Sosyal medyada belirtilen ve Beykoz Aktüel’in de sormuş olduğu sorulara Hanefi Dilmaç sessiz kaldı.

İşte o ifade: Beykoz’da malvarlığı sorgulanınca algı yapmak için sempatik pozlar vermeye çalışan ve yerlere yatan İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, kadrajda ki özel plakalı lüks aracın kadar YAPMACIKSIN! 250 bin Beykozlunun parasını, danışmanın aracılığıyla kamuya değil de cebine indirdin mi indirmedin mi? Beykozlular her şeyi ve her ayrıntıyı bilecek!

Vatandaş yorumları