18 Eylül 2021 14:13

Beykoz’da bir İlçe Başkanı Saadet Partisi’ne katıldı

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı genişletilmiş ilçe divan toplantısı ilçe merkezinde gerçekleştirildi.

Beykoz’da bir İlçe Başkanı Saadet Partisi’ne katıldı

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, Genişletilmiş İlçe Divan Toplantısı partinin Kavacık’ta bulunan ilçe merkezinde gerçekleştirildi. Covid-19 kısıtlamalarında toplantılarını online olarak gerçekleştiren Saadet Partisi 1,5 yıl aradan sonra cuma akşamı ilçe merkezinde coşkulu bir şekilde düzenlemiş olduğu aylık divan toplantısıyla fiziki toplantılara başladı. Şimdiden 2023 Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarının startını verdi.

Toplantı ilçe Başkanı Muammer Koç’un selamlama konuşmasıyla başladı.

Muammer Koç Beykoz’un çeşitli sorunlarına değindi. Günlerdir Kavacık Mahallesinde vatandaşların çilesi haline dönüşen kaldırım çalışmalarından ve kentsel dönüşüm mağduriyetlerinden bahseden Koç “Beykozluyu beykozda bırakmamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Biz ise Beykozlu Beykoz’da kalsın diye elimizden geleni yapacağız. Kamuoyu araştırması yapıyoruz. Anketler yapıyor, halkımızı dinliyoruz çözümler üretiyoruz. Bu Milletin bize yani Milli Görüşe ihtiyacı var. Sorunlar ancak bizimle çözülür.” dedi.

İlçe divan toplantısının konuğu Saadet Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Hüseyin Oruç’tu. Oruç Saadet Partisi’ne iltihak eden Demokratik Sol Parti (DSP) Beykoz İlçe eski başkanı İbrahim Uysal’a parti rozetini taktı.