9 Şubat 2021 20:10

Beykoz’da ayrı hayat: 9 oda 7 banyo

Sibel Can’ın Sarayı! Beykoz’daki 9 Oda, 7 Banyo Evinde Kuaför Salonu bile var.

Beykoz’da ayrı hayat: 9 oda 7 banyo

Sevilen pek çok şarkıya ses veren Sibel Can Beykoz’da yer alan lüks evi ile adından bir kere daha söz ettirdi. Evinde 9 oda ve 7 banyo bulunan Sibel Can kendisine özel kuaför salonu ve yeni albüm çalışmaları için müzik kayıt stüdyosu da yaptırdı.

Türkiye’nin en çok kazanan sanatçıları arasına yer alan Sibel Can emlak yatırımları ile de adından söz ettiriyor. Yurt dışında da çok sayıda emlak yatırımı olduğu bilinen güzel yıldız Türkiye’de olduğu dönemde ise tüm vaktini Beykoz’da bulunan saray yavrusu olarak nitelendirilen 3 katlı evinde geçiriyor.

Lüks evi ile gündemden düşmeyen güzel yıldızın son olarak evinden paylaşmış olduğu resim bir kere daha gündem oldu. Beykoz’da 3 katlı özel bahçeli villasında pandemiden uzak sakin bir hayat süren güzel yıldızın evinde kuaför salonu bile bulunuyor.

9 Odalı, 7 banyolu villası 

Güzel yıldınız 2018 yılında satın almış olduğu villasında yaptırmış olduğu dekorasyon da çok konuşulmuştu. Evinde her detayı düşünen ve en ince ayrıntısına kadar kendi dokunuşlarını yapan Sibel Can Beykoz’da yer alan 3 katlı villasının kapılarını Instyle Home dergisine açmış, yayımlanan resimler sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

Evinin resimleri paylaşım rekoru kıran Sibel Can’a yönelik olarak yapılan bazı yorumlarda ise aşırı lükse kaçılması nedeni ile eleştirilerde yapılmıştı.

Güzel oyuncunun genelde beyaz rengi tercih ettiği evinde şömine ve Led aydınlatma detayları dikkat çekmişti. Evinde toplam 9 oda bulunan güzel oyuncu ve şarkıcının kendisine özel kuaför salonu yaptırması da şaşkınlık yaratmıştı.

Miami’de de evi olan güzel oyuncu Türkiye’de kaldığı dönemlerde 3 katlı özel villasında kalıyor. Villada yeni albüm çalışmaları için güzel oyuncunun özel kayıt stüdyosu da bulunurken şarkı çalışmalarını da bu nedenle evinden yürüttüğü belirtiliyor.