• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 21 Ocak 2020 16:20

  Beykoz’a bu sene şampiyonluk yakışır!

  İlçemizi Süper Amatör Lig 8.grupta temsil eden Beykoz 1908 son 5 haftasına girilen ligde ipleri eline geçirmiş durumda.

  Beykoz’a bu sene şampiyonluk yakışır!

  İlçemizi Süper Amatör Lig 8.grupta temsil eden Beykoz 1908 son 5 haftasına girilen ligde ipleri eline geçirmiş durumda.

  Haftasonu Bayrampaşa deplasmanında Kartaltepespor’u Yusuf ve Ömer’in golleriyle 2-1 yenerek puanını 32’ye yükselten ve ikinci sıradaki yerini sağlamlaştıran sarı siyahlı temsilcimiz en yakın rakibi Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor’un evinde berabere kalmasıyla puan farkını 3’e yükseltmişti.

  Çekmeköy ekibiyle oynadığı iki maçta 4 puan toplayarak ikili averajı da eline geçiren temsilcimiz bay olarak maç yapmayacağı bu haftanın ardından oynayacağı 4 maçı da kazandığı takdirde rakiplerinin ne yapacağına bakmadan klasman grubu biletini cebine koyacak.

  Temsilcimiz bu haftanın ardından ligde hiç bir iddiası kalmayan Mecidiyeköyspor ve Çakmaksporla evinde Taşolukspor ve Dikilitaşsporla ise deplasmanda karşılaşacak. Bunun yanı sıra ikincilik için çekiştiği Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor’un ve Ataşehir Çamolukspor’un lider Kartal Bulvarsporla oynayacak olmaları da avantaj olarak görülebilir.

  2.transfer döneminde kadroya katılan futbolcuların takıma uyum sağlaması ve katkı vermesi de takımımızın bir başka artısı. Bu haftanın ardından oynayacağı 4 maçı da temsilcimizin kazanacağını deyim yerindeyse başkalarının maçına bakmadan kendi göbeğini kendi keserek klasman grubu biletini cebine koyacağına inanıyor,Aydın Dursun hoca ve öğrencilerine başarılar diliyoruz.