20 Temmuz 2018 08:24

Beykoz Yenikapı’ya Akın Edecek!

24 Haziran seçimleri öncesi son virajda, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yenikapı’da tarihi mitinge imza atacak. Tarihi mitinge Beykoz’dan 25.000 vatandaşın katılması bekleniliyor.

24 Haziran seçimleri öncesi son virajda, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yenikapı’da tarihi mitinge imza atacak. Tarihi mitinge Beykoz’dan 25.000 vatandaşın katılması bekleniliyor.

24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği seçimleri için siyasi partiler çalışmalarını sürdürüyor. Bugünlerde AK Parti’de hummalı bir çalışma yapılıyor. 17 Haziran Pazar Günü Saat 17:00’da yapılacak olan miting için AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda ve Beykoz İlçe Başkanlığı’nda hummalı çalışmalar başladı.
 

Hanefi Dilmaç Başkanlığında ki AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, yaptığı seçim çalışmalarıyla farkını hissettirirken, miting için hedeflenen rakam ise 25.000 Beykozlu…

Her 10 Kişiden Biri Mitinge!

250 bin nüfusu bulunan Beykoz’da yaklaşık 25 bin kişinin mitinge katılması hedefleniliyor. Hedeflenen rakama ulaşabilmek için mitingle ilgili pankartlamalar ve anons arabalarını gezdiren, tek tek üyelerini ve seçmenleri arayan AK Parti Beykoz İlçe teşkilatı, tarihi mitinge tarihi katılımla imza atmayı hedefliyor.

Gemilerle Katılım Sağlanacak!

Yenikapı Miting alanına Beykoz’dan ulaşım; Küçüksu İskelesi, Çubuklu İskelesi, Beykoz Belediyesi karşısı ve Beykoz Meydan İskelesi’nden kalkacak vapurlarla sağlanacak. Yaklaşık 10 ile 20 arası vapurun kalkması beklenirken, vapurlar bu iskelelerden 17 Haziran Pazar günü saat 14.30’da harekete geçecek.

Hanefi Dilmaç: ‘’Tarihi Mitinge, Tarihi Katılım Sağlayacağız’’

Miting öncesi Beykoz Aktüel Gazetesi’ne açıklamalar yapan Başkan Hanefi Dilmaç; ‘’24 Haziran öncesi Yenikapı’da yapılacak mitingimizin anlamı çok ama çok fazla. Hiçbir mazeretimiz olmadan bu mitinge katılım sağlamalıyız. Cumhurbaşkanımız ve Adayımızı Beykozlular asla yalnız bırakmadı, hem bu mitingde hem bu seçimde yine yalnız bırakmayacaktır.  Bizler Beykoz olarak, tarihi mitinge tarihi katılım sağlayacağız’’ ifadelerini kullandı. 

‘’Dünyanın Gözü Yenikapı’da Olacak’’

Başkan Hanefi Dilmaç; ‘’Türkiye her zaman mazlumların umudu ve çaresi olmuştur. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, her zaman milletinin desteğini ve mazlumların duasını arkasında hissetmiştir. 2023 öncesi son virajda 24 Haziran’dan geçmektedir. Bunun için Yenikapı Mitingi’nin önemi çok büyük. Dünyanın gözü bu mitingde olacak. Beykoz Cumhurbaşkanı’nı asla yalnız bırakmadı ve yine bırakmayacak. Ben tüm Beykozlu hemşehrilerimi bir kere de sizin vasıtanızla mitinge davet ediyorum. Tarihi mitinge tarihi katılım yakışır’’ dedi.

’2. Bayramı Yenikapı’da Yaşayacağız’’

‘’Bayramlaşmamızı İlçe binamızda yaptık. 2. Bayramlaşmamız ise Bayramın 3. Günü Yenikapı miting alanında olacaktır. Buraya vapurlarla, meşalelerle, coşkuyla gideceğiz. Birbirimizle kucaklaşacağız. Beykoz’un coşkusu ve duası 24 Haziran gecesi balkon konuşması ile zirve yapacak inşallah.’’