4 Nisan 2018 06:49

Beykoz-Üsküdar Yolu 3 Ay Trafiğe Kapalı!

Çengelköy-Kuleli arası sahil yolu, altyapı, çevre ve yol düzenleme çalışmaları nedeniyle 3 ay trafiğe kapatılacak.

Çengelköy-Kuleli arası sahil yolu, altyapı, çevre ve yol düzenleme çalışmaları nedeniyle 3 ay trafiğe kapatılacak.

Çengelköy-Kuleli arası sahil yolu, altyapı ve çevre düzenlemesi çalışmaları kapsamında  8 Nisan Pazar akşamı trafiğe kapatılıyor. Sahil, 3 ay boyunca trafiğe kapalı kalacak.

Kuleli Caddesi altyapı çalışmaları sırasında 166 binanın cephesi yenilenecek. Çengelköy’ün sahilindeki akıtsu ve yağmursuyu sorununu çözecek çalışma kapsamında sahil yolu üzerinde 15 araçlık 5 adet otopark cebi de yapılacak.

620 metrelik kısmının trafiğe kapatılacak olan sahil yolunun kullanacaklar olanlar için alternatif güzergahlar belirlendi.

ALTERNATİF YOLLAR 

Üsküdar’dan gelip Beykoz istikametine seyreden araçlar; Güzeltepe ve Beynun Akyavaş caddeleri ile Bosna Bulvarı, Rasathane ve Küçüksu caddeleri istikametini takip ederek Küçüksu-Beykoz istikametine gidebilecekler. Ayrıca hafif araçlar Şekip Ayhan Özışık Caddesi’ni kullanarak Kuleli Caddesi’nden Küçüksu-Beykoz istikametini kullanabilecekler. 

 

Beykoz’dan gelip Üsküdar istikametine seyreden araçlar ise; Küçüksu ve Rasathane caddeleri ile Bosna Bulvarı, Beynun Akyavaş ve Güzeltepe caddelerini takip ederek Üsküdar’a gidebilecekler. Ayrıca hafif araçlar Kuleli Caddesi’nden Şekip Ayhan Özışık Caddesi’ni takip ederek Rasathane Caddesi’nden Üsküdar istikametine gidebilecekler.