23 Nisan 2022 22:58

Beykoz Ülkü Ocakları’ndan anlamlı iftar programı

İstanbul Beykoz Ülkü Ocakları Teşkilatı öncülüğünde, geçtiğimiz gün (22 Nisan Cuma) iftar programı etkinliği düzenlendi.

Beykoz Ülkü Ocakları’ndan anlamlı iftar programı

Gençliğe yönelik anlamlı faaliyetleriyle sık sık gündeme gelen Beykoz Ülkü Ocakları, bu kez eski nesil ile yeni nesli Ramazan ayı dolayısıyla iftar programında bir araya getirdi.

Ali Bahadır Köyü’ndeki Mete Gazoz Okçuluk Tesisleri içerisinde yer alan Kemankeş Restaurant’ta düzenlenen iftar programına Beykoz Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Aytaç, Beykoz MHP İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, emekli Emniyet Müdürü Leman Süheyla Üresinler, dernek başkanları, STK başkanları ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Beykoz Ülkü Ocakları olarak, iftar programına katılım sağlayan MHP Beykoz İlçe Başkanına, dernek ve STK başkanlarına, spor kulüpleri başkanlarına, okul başkanlarına ve teşkilatta emeği geçenlere teşekkür edilerek program başladı.

Yoğun katılımın gerçekleştiği iftarda davetlileri Beykoz Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Aytaç karşılayarak tek tek ilgilendi.

İftar programı konuşmaların ardından sohbet eşliğinde devam etti. Programın sonunda kahraman şehitlerimizin ruhuna, vatana, millete, MHP’nin merhum Genel Başkanı Başbuğ Alparslan Türkeş ve MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye dualar edildi.