15 Haziran 2017 13:30

BEYKOZ ÜLKÜ OCAKLARI İFTARDA BULUŞTURDU

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Beykoz Şubesi Beykonağı Et Mangal Restaurant’ta düzenlediği iftarda, ocaklı gençleri buluşturdu.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Beykoz Şubesi Beykonağı Et Mangal Restaurant’ta düzenlediği iftarda, ocaklı gençleri buluşturdu.Beykoz Ülkü Ocakları’nın iftarına; İstanbul Ülkü Ocakları İl Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gündoğdu, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Rüzgarlıbahçe Mahalle Muhtarı Sedat Altun, Çavuşbaşı Mahalle Muhtarı Hayrettin Şenol, Eski İlçe Başkanları, Eski Ocak Başkanları, Arkboyu Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Murat İlnam ve çok sayıda ocaklı genç katıldı. 
Yoğun kalabalık Restauranta sığmazken, Beykoz Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Uzun, iftara katılan davetlilerle tek tek ilgilendi.
İftar sonrası yapılan duanın ardından konuşan Beykoz Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Uzun; ”Ramazan birlik ve beraberliğimizi pekiştireceğimiz, birbirimizi sımsıkı sarılıp tek yumruk olacağımız bir aydır. Türk-İslam Coğrafyalarında zulümler devam ederken bize düşen görevler haliyle fazladır. Hamilik yaptığımız bu coğrafyalarla Ülkü Ocakları olarak aşımızı paylaşırken, ülkemizde de bir çok noktada aşımızı paylaşıyoruz. Ocaklardan tüten bu manevi duman hiç eksilmeyecektir” ifadelerini kullandı.