18 Aralık 2020 12:04

Beykoz siyasetinde taciz ve tehdit iddiaları!

Beykoz siyaseti tehdit ve taciz iddiaları ile sarsıldı.

Beykoz siyasetinde taciz ve tehdit iddiaları!

İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi CHP’li Cemal Sataloğlu sosyal medya hesabından tehdit ve taciz iddialarında bulundu.

Belediyeyi işaret etti

Cemal Sataloğlu sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda Belediye kanununa atıfta bulundu. Sataloğlu, “Belediye kanunun verdiği yetki ile halk adına soru sormamdan rahatsız olup taciz ve tehdit edenler bilinizki; Beykozlunun verdiği yetki ile soru sormaya devam edeceğim. Yapılan her hukuksuzluğu yargıya taşıyacağımızı bilin” ifadelerini kullandı.

Beykoz Belediyesi’nin Cemal Sataloğlu serüveni

Beykoz Belediyesi, Cemal Sataloğlu’nun yalan ve iftira attığını ileri sürmüş ve 2 Mayıs 2020 tarihinde yapılan açıklamada Sataloğlu’nun mahkemeye verileceği ifade edilmişti. Sataloğlu, Beykoz Belediyesi tarafından bir türlü mahkemeye verilemedi. Bunun ardından Beykoz Belediyesi hakkında usulsüzlük iddialarının içerdiği kitapçık basan Sataloğlu, Beykoz Belediyesi’ni mahkemeye verdi.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı sessiz mi kalacak?

CHP’li İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu’nun tehdit edildim sözlerine CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nın sessiz kalıp kalmayacağı bilinmiyor.