18 Şubat 2017 10:05

BEYKOZ ŞİİRE DOYACAK

Beykoz Belediyesi ve Doğuş Haber işbirliği ile düzenlenen ve geleneksel hale getirilmiş “Beykoz’da Şiir Akşamları” programı için geri sayım başladı. “6. Beykoz Şiir Akşamı” ismiyle düzenlenecek program 19 Şubat 2017 Pazar günü Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde olacak.

Beykoz ve şiir… Sanki iki sevgilinin adı gibi, ne kadar da yakışıyorlar birbirine. Beykoz’un doğayen ve emektar gazetecilerinden kıymetli büyüğümüz Ozan Derviş‘in samimi çalışmaları ve Beykoz Belediyesi‘nin katkıları ile bir kez daha Beykoz şiire doyacak.  

Stresten tamamen arınmış, şiirlerin gizemli dünyasında farklı bir akşam geçirmek, 5 yıldır devam eden şiir dili ile kurulan dostluğa ortak olmak isteyen herkesi “6. Beykoz Şiir Akşamı”na davet ediyoruz.

Beykoz Belediyesinin katkılarıyla Doğuş Haber Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Ozan Derviş’in hazırlayıp sunacağı, Beykoz Şiir Akşamı etkinliğinde, yine her zaman olduğu gibi Beykoz’un her kesiminden bireyler şiirler okuyacak.

Program ve davetler ile ilgili Ozan Derviş tarafından bir duyuru yapılmıştı. Sizlerle paylaşıyoruz:

“Davetiye ulaştırma konusunda hassas davranarak, hedef kitlemize ulaşmaya çalışmak istememize rağmen, ulaşma konusunda olabilecek aksaklıkların hoş görülmesini arzu etmekteyiz.

ŞİİR OKUYACAKLAR İLE İLGİLİ AYRINTI

-Şiir okuyacak dostlarımızın, program hazırlayıcısı ve sunucusu olan Ozan Derviş’in 0541 256 63 13 numaralı telefonuna ulaşarak bilgi vermeleri ve okuyacakları şiir ile çok kısa öz geçmişlerini ozanderviss@hotmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir.

-Şiirlerin ve öz geçmişlerin en geç 13 Şubat 2017 mesai bitimine kadar gönderilmesi gerekmektedir. Ayrıca etkinlik akşamı şiir okuyacaklar kesinlikle önceden bildirdikleri şiirleri okuyacaklardır.

-Şiirlerin fon müzikleri canlı olarak sahneden şiir alt yapısına uygun olarak aktarılacak olup, şiir okuyucularının ayrı bir talepte bulunmamaları gerekmektedir.”