15 Ocak 2021 14:45

Beykoz şehidini uğurluyor

Görevi esnasında Şehit olan Deniz Kurmay Yarbay Şükrü Cömert, Beykoz’da toprağa verilecek.

Beykoz şehidini uğurluyor

Beykoz’da görev yapan Deniz Kurmay Yarbay Şükrü Cömert SAT Komandosunda görevliydi.
Deniz Kurmay Yarbay Şükrü Cömert görev esnasında geçirdiği rahatsızlık nedeniyle kaldırıldığı Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde şehit oldu.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Deniz Kuvvetleri Komutanlığı emrindeki Deniz Kurmay Yarbay Şükrü Cömert’in görev esnasında geçirdiği rahatsızlık nedeniyle kaldırıldığı Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde şehit olduğunu bildirdi.

Bakan Hulusi Akar: “Kahraman şehidimize Allah’tan rahmet dilerim” 

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, başsağlığı mesajı yayımladı. Akar mesajında, “Kahraman silah arkadaşımız, görev esnasında geçirdiği rahatsızlık nedeniyle 14 Ocak 2021 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah’tan rahmet; kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim” dedi.

Şehit Yarbay Şükrü Cömert’in cenazesi bugün İkindi Namazına müteakip Ortaçeşme Camisi’nden kaldırılacaktır. Anadolukavağı mezarlığına gömülecektir.

Beykoz Aktüel Haber olarak şehidimize Allah’tan rahmet yakınlarına, Milli Savunma Bakanlığımıza ve aziz milletimize baş sağlığı dileriz.