19 Mayıs 2020 15:42

Beykoz sahillerinde adım adım mutlu sona: Yeşil ve ferah!

Beykoz Belediyesi’nin karşısında bulunan sahil düzenlemesiyle ilgili son düzlüğe girildi.

Beykoz sahillerinde adım adım mutlu sona: Yeşil ve ferah!

Beykoz Belediyesi, bir süre önce karşısında bulunan sahili düzenlemek için çalışmalar başlatmıştı. Ülke genelinde ki koronavirüs salgınına rağmen vatandaşların ferah bir sahile kavuşması için çalışmalar durmadan devam etmişti.

Beykoz Aktüel Haber’de işçilerin özverili çalışmasını, ”Bizler evdeyken onlar çalışmaya devam ediyorlar!” başlıklı haberiyle dile getirmişti. İşçilerin özverili çalışmaları ve Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın da denetimleri sonucu çalışmalarda son düzlüğe girildi.

Ortaya çıkan betonumsu görüntüden sonra Beykoz Aktüel Haber olarak Beykoz sahillerinin betonlaşmaması gerektiği belirtilmiş ve konu, ”Beykoz sahilleri yeni haliyle şenlenecek” başlıklı haberin detaylarında vurgulanmıştı.

Beykoz sahilleri yeşillendi!

Kamuoyunun vicdanı olarak eleştirilerini dile getiren ve çözüme ulaşıldığında da tarafsız gazetecilik gereği sunabilen Beykoz Aktüel Haber, sahil düzenlemesi çalışmalarını yakından takip ediyor. Çalışmalar hızla devam ederken, Beykoz’da İzmir’in meşhur Kordon sahilini anımsatan bir görüntü oluşturdu. Yeni ağaçların getirildiği, çiçeklerin ve çimlerin ekildiği sahiller düzenli olarak sulanıyor.

Emeği geçen başta Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Başkan Yardımcısı Engin Köklü  ve tüm çalışanlara teşekkür ederiz.