3 Nisan 2021 15:59

“Beykoz halkının bütçesi Giresunspor’a mı aktarıldı?”

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, son günlerde kamuoyunda oluşan rahatsızlıkla ilgili açıklama yaptı.

“Beykoz halkının bütçesi Giresunspor’a mı aktarıldı?”

Giresun yerel medyasında Giresunspor’un Bolu galibiyeti primlerini Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın ödediği ifade edilmişti. Konu ile ilgili İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir çarpıcı açıklamalar yaptı.

“Önce kapımızın önünü temizleyelim”

Bir Belediye Başkanının memleketinin takımına katkı sunmasını normal karşılayan Başkan Akif Taşdemir, “Giresunspor Süper Lige renk katacaktır. Şimdiden Giresunlu hemşehrilerimizi kutluyorum. Belediye Başkanı Murat Aydın’ın memleketinin takımına katkısını normal karşılıyorum fakat herkes önce evinin kapısını temizlesin. Beykoz’da Beykoz 1908 varken ve buna destek olunmezken yapılan hiçbir uygulama hoş da değildir, etik de değildir” dedi.

“Beykoz halkının bütçesi Giresunspor’a mı gitti?”

Asıl sorunun hangi bütçeden destek verildiği konusu olduğunu belirten Başkan Taşdemir, “Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın Giresunspor Kulübü Başkanını makamında ağırladı. Peki Başkan bu desteği kendi cebinden mi yaptı?  Kendi cebinden yapmadıysa Beykoz halkının bütçesi Giresunspor’a mı aktarıldı? Bir insan bu soruya neden cevap veremez? Çok mu zor soru soruyoruz?” dedi.

İYİ Parti olarak her zaman Beykoz’un ve Beykozluların yanında olduklarını belirten Başkan Taşdemir, “Kul hakkı yemeden, harama bulaşmadan Beykoz’u şeffaf bir Belediyecilik anlayışıyla buluşturmak için 2024’ü sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu süreç zarfında esnaflarımızla, komşularımızla yürek yüreğe beraber ilerliyoruz” ifadelerini kullandı.