• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 26 Şubat 2019 14:49

  Beykoz Emniyet Emek Hırsızlarına Karşı Harekete Geçti!

  Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, Beykoz’da son günlerde artarak devam eden emek hırsızlığı için harekete geçti.

  Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, Beykoz’da son günlerde artarak devam eden emek hırsızlığı için harekete geçti.

  31 Mart Yerel seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte siyasi partilerde tanıtım amaçlı pankartlarını Beykoz’un birçok mahallesine asmaya başlamıştı. Son günlerde artarak devam eden pankart kesme, koparma ve çöpe atma gibi emek hırsızlıkları için Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü harekete geçti.

  Toplumun refahı ve huzuru için gece gündüz çalışan, son yıllarda Beykoz’da ki suç oranı azaltan, yapılan uygulamalarla Beykozlulara daha rahat nefes aldıran İlçe Emniyet Müdürlüğü büyük bir kutuplaşmanın önüne geçerek, yerel huzur sağlayacak.

  Beykoz Aktüel Gazetesi’nin ulaştığı bilgilere göre, ilçede pankart kesmelerle ilgili şikayetlerin de artmasıyla birlikte MOBESE kameraları incelemeye alınacak. Siyasi partilerin uygun yerlere asılmış pankartlarının kesilmesiyle ilgili gerekli yasal prosedürün uygulanması bekleniliyor.

  Beykoz’da pankartlarının kesilmesiyle ilgili sosyal medya hesabından paylaşım  yapan Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, ‘’Kesilen bu pankartlar; asgari ücretle çalışan insanların ödediği aidatlarla ve alın teri ile kazanılan paralarla yaptırılıyor. Bazılarının ki gibi hazineden ve belediye bütçelerinden alınan, yani 81 milyona ödetilen paralarla değil. Mağrur olma padişahım, senden büyük Allah var’’ ifadelerini kullanmıştı.

  İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç ise, ‘’Bizim arkamızda holdingler, para babaları, patronlar yok. Bir olan Allah’a inandık ve kardeşlerimizle bir kutlu sevda için yola çıktık. Sizin gücünüz bize yetmez. Ne yapsanız bizi yenemeyeceksiniz, bizi satın alamayacaksınız’’ dedi.

  Pankartları kesilen bir diğer isim ise Bağımsız Aday Kenan Pekşen oldu. Kenan Pekşen, ‘’Sizi Allah’a havale ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

  Beykoz’da seçim öncesi iç huzuru baltalamak isteyen provokatörler AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Bağımsız Aday, Meclis Üyesi adayı vs. siyasi parti fark etmeksizin eylemlere başladılar. Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ise bu konuya artık dur diyecek.