• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 31 Ocak 2019 21:59

  Beykoz Devlet Hastahanesi’nde ki Acziyet Gündeme Alındı!

  Dernekler Birliği Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Süleyman Erdoğdu’yu ziyaret Etti.

  Dernekler Birliği Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Süleyman Erdoğdu’yu Ziyaret Etti.

  Mikail Akyıldız Başkanlığındaki Beykoz Dernekler Birliği, yürütmesi ve birlik üyeleri, Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Süleyman Erdoğdu’yu makamında ziyaret etti.

  Beykoz Dernekler Birliği Sekreteri Batum Dernek Başkanı Ali Kemal Kılıç, Sivas Dernek Başkanı Mustafa Demir, Artvin Dernek Başkanı Mehmet Uzun, Gümüşhane Dernek Başkanı Şinasi Ata ve Samsun Dernek Başkanı Ömer Altun’un katıldığı ziyaret programında, hastanenin acil servisinde Çocuk Doktoru’nun saat 23.00’den sonra olmadığı ile ilgili gelen şikâyeti Hastane Başhekimine aktararak, görüş alışverişinde bulunuldu.

  Gelen heyeti karşılayan Başhekim Dr. Süleyman Erdoğdu, hastanenin acil servisinde gece saat 2300’e kadar çocuk doktorunun bulunduğunu, 23.00’den sonra ise çocuk servisindeki yeni doğan çocuklarla ilgilenildiğini, acil servise gelen çocukları ilk aşamada bakan acil doktorunun gerek görmesiyle, çocuk doktorunun servisten acil polikliniğine indiğini belirtti.

  Başhekim Dr. Erdoğdu Beykoz Dernekler Birliği’nin talebiyle, acil servisin yanında bulanan çocuk acil servisinin 24 saat açık olacağını ve her zaman Çocuk Doktorunun bulunacağını belirtti.

  Oldukça verimli geçen ziyaret sonrasında Beykoz Dernekler Birliği heyeti Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Süleyman Erdoğdu’ya teşekkür ederek hastaneden ayrıldı.

   

  Hastane Başhekimi’nin yaklaşımından duyulan memnuniyet dile getirildikten sonra, nüfusu oldukça yüksek olan bölgenin büyük yükünü çeken, Beykoz Devlet Hastanesi’nin Eğitim ve Araştırma Hastanesi olabilmesi için kamuoyu ve siyasetçilerin desteğinin alınması için girişimde bulunulması kararı alındı.