• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 22 Mart 2019 16:13

  Beykoz, Coşkun Tosun’a Güveniyor!

  ‘Beykoz’da temas etmeyeceğimiz kimse kalmayacak’ sloganıyla çalışmalarına devam eden Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, soğuk havaya rağmen Yalıköy ve Beykoz Merkez Mahallelerinde dolaşmadık sokak ve esnaf bırakmadı.

  ‘Beykoz’da temas etmeyeceğimiz kimse kalmayacak’ sloganıyla çalışmalarına devam eden Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, soğuk havaya rağmen Yalıköy ve Beykoz Merkez Mahallelerinde dolaşmadık sokak ve esnaf bırakmadı.

  İlk durağı Yalıköy Mahallesi olan Coşkun Tosun’a eşi Nurgül Tosun’un yanı sıra eski ilçe başkanları Metin Çanak ve Bahadır Yavuz ile çok sayıda Meclis Üyesi Adayları ve partililer de eşlik ettiler.

  MRT_1274_1600x1068

  Güzergâh üzerindeki esnafların yanı sıra yol boyunca karşılaştıkları semt sakinleri ile de uzun uzun sohbet eden Coşkun ve Nurgül Tosun çifti, kendileriyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşların isteklerini geri çevirmedi. Özellikle kadınların Cumhuriyet Halk Partisi’nin Büyükşehir ve Beykoz’daki projeleri konusunda çok detaylı yorumlar yapması üzerine Coşkun Tosun, “Yuvayı dişi kuş yapar arkadaşlar. Görüyorsunuz işte, kadınlarımız bu seçimin her zamankinden daha fazla öznesi olmuş durumda. Çünkü onlar hem anne, hem çalışan, hem evlat, hem vicdan… Herkesi kandırabilirsiniz ama çocuklarının geleceğini düşünen kadınlarımızı kandırmanız mümkün değildir. İşte hepsi 41 projemizin takipçisi olmuş şimdiden. İyi ki varlar. Onlar bizim başımızın tacı.” açıklamasını yaptı.

   

   

  MRT_1376_1600x1068

  Yalıköy ziyaretinin son bulmasından sonra Örnekköy’e geçen ve İkindi namazı sonrası bir cenazeye katılan Tosun, cenazenin hemen ardından Beykoz Merkez Mahallesi’ne geçti.

  Burada da aynı CHP heyeti tarafından takip edilen Tosun, tüm dükkânları ziyaret ederek esnafa hayırlı işler dilerken aynı zamanda yaşanan sorunlar hakkında çözüm önerilerini sundu.

  Gün sonunda çok verimli bir çalışma yapıldığını söyleyen Coşkun Tosun, sahadaki tüm ekibin çok özverili çalıştığını hatırlatarak, kalan 10 günde tüm enerjileriyle ip önde göğüsleyeceklerini ifade etti.

  MRT_1430_1600x1068 MRT_1680_1600x1068 MRT_1511_1600x1068 MRT_1458_1600x1068