8 Ocak 2018 10:42

Beykoz, Bir Filme Ev Sahipliği Yapacak!

Çekimleri geçtiğimiz hafta Beykoz’da başlayan komedi türündeki ‘Döndüm Ben’ filmi oyuncuları arasında kahkaha ustalarından Ayhan Taş, Sadi Celil Cengiz ve Burak Satıbol de yer alıyor.

Çekimleri geçtiğimiz hafta Beykoz’da  başlayan komedi türündeki ‘Döndüm Ben’ filmi oyuncuları arasında kahkaha ustalarından Ayhan Taş, Sadi Celil Cengiz ve Burak Satıbol de yer alıyor.
 

Komedinin usta isimlerine ise Erdal Küçükkömürcü, Dilara Öztunç ve Dost Elver de eşlik ediyor. Nadir Yakut ve Serkan İyisezer’in yapımcılığını üstlendiği, ‘Döndüm Ben’ filminin setinde yaşanan gülme krizleri ve komik diyaloglar, oyunculara ve set ekibine eğlenceli anlar yaşatıyor. Yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın yaptığı filmin oyuncuları setin bitmesini hiç istemiyor. Film, ağırlığı Beykoz olmak üzere Kadıköy ve Maslak üçgeninde çekiliyor. ‘Döndüm Ben’ filminin çekimlerimlerinin yaklaşık iki ay sürmesi planlanıyor.Filmin konusu: 

Bir an da hayatını değiştirme kararı alan takıntılı bir kişiliğe sahip olan Cenk’in (35) eşini ve işini değiştirme kararı aldığı an da, karısı Melda (29) ise çocuk yapma kararı almıştır. Çareyi en yakın arkadaşı Samet’e içini dökmekte bulur. Samet ise Cenk’i bir cast ajans sahibi Özgür’e yönlendirir. Olaylar silsilesi ve kahkaha tufanı tam da burada başlamaktadır.