27 Ekim 2021 15:18

Beykoz Belediyesi’nin bu ayıbı yürek burktu!

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz halkına mesafe koymaya devam ediyor.

Beykoz Belediyesi’nin bu ayıbı yürek burktu!

15 yıldır AK Partili Belediye tarafından yönetilen Beykoz’a aday yapılan Murat Aydın, “5 yılda 15 yıllık hizmet” sözleriyle kampanya sürecine başlamıştı. Başkan Murat Aydın’ın sözleri AK Parti’nin Beykoz’a hizmet etmediği, bu açığı kendisinin kapatacağı şeklinde yorumlanmıştı.

Beykoz’a racon koyacaktı rezil oldu!

Yerel seçimlerden hemen sonra Meclis Üyelerinden Başkan Yardımcısı yapmayacağını belirten Başkan Murat Aydın, Beykoz’da kendince racon koymak istemişti. Ardından Meclis Üyesinden Başkan Yardımcısı yapmak zorunda kalan ve gelir gelmez imajı çizilen Murat Aydın, hıncını belediyenin duvarlarından aldı.

Yücel Çelikbilek rencide edildi!

Yücel Çelikbilek döneminde Beykoz Belediyesi’nde 2 tane giriş mevcut ve girişlerde sekreterler çalışmaktaydı. 2. giriş sanki Yücel Çelikbilek’e özel girişmiş gibi algı ile Başkan Murat Aydın’ın talimatıyla duvarlar yıkıldı. Vatandaş nereden giriyorsa, Başkanda oradan girecek denildi. Yaşlı ve hasta olan Yücel Çelikbilek’in ise bu durumu içerlediği, oradan sadece ben değil bütün vatandaşlar giriş yapıyordu dediği Beykozlular tarafından biliniyor.

Yıllar içinde protokol girişi oldu

Vatandaş nereden giriyorsa, Başkanda oradan girecek denilerek yıkılan duvarlar, kapatılan kapılar şimdi ne mi oldu? Sadece protokolün girdiği, vatandaşın giremediği, güvenliğin beklediği bir giriş oldu. Oluşan durum ise tepkilere sebep oldu.

Saltanat mı kurulmak isteniyor?

Beykoz muhalefetini büyük ölçüde kontrol eden Murat Aydın’ın, hangi ilçe başkanının ne zaman muhalefet edeceğini, hangi Meclis Üyesinin ne zaman muhalefet edip ne zaman etmemesi gerektiğini belirlediği, Beykoz’da sık sık konuşulan durumlar arasında. (Dürüst ve namuslu insanlar hariç)

Öyle ki resmiyette olmasada Başkan Murat Aydın’ın birde eş başkanı mevcut. (3 yılda 15 yıllık rezalet başlıklı habarde ayrıntılarıyla birlikte yer alacak)