3 Ocak 2020 20:32

Beykoz Belediyesi’nden Kültür Sanat Revizyonu!

Kültür-sanat etkinlikleri kapsamında yer alan tiyatro, sinema ve konser programları her kesime ulaşmak ve seyir kalitesini artırmak amacıyla artık biletli oldu.

Kültür-sanat etkinlikleri kapsamında yer alan tiyatro, sinema ve konser programları her kesime ulaşmak ve seyir kalitesini artırmak amacıyla artık biletli oldu. 

Beykoz Belediyesi, kültür-sanat etkinleri kapsamında yer alan çocuk ve yetişkin tiyatroları ile  sinema ve konser programları için 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren bilet uygulamasına geçiyor. 

İlçe sakinlerinin etkinliklerden eşit şekilde ve nitelikli ortamlarda yararlanması amacıyla başlatılan uygulamayla biletler, kültür merkezi gişelerinden ya da Beykoz Belediyesi internet adresi üzerinden temin edilebilecek.

Bilet uygulaması, Prof. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi ve Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde sahnelenen etkinliklerde geçerli olacak.

Belediye Meclisi’nden alınan karar doğrultusunda çocuk tiyatroları bilet ücretleri 2 TL, yetişkin tiyatroları ve konser bilet ücretleri ise tüm yaş grupları için 5 TL olarak belirlendi.

Prof. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi ve Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek söyleşi, panel, sinema gösterimleri ve bazı dinletiler için ücretsiz biletler etkinlik günü kültür merkezlerinde yer alan gişelerden temin edilebilecek.

Yetişkin tiyatro ve sinemalarında 13+, çocuk tiyatro ve sinema gösterimlerinde ise 3+ yaş sınırlaması bulunuyor.

Beykoz Beykoz Siyaset Beykoz Kültür Beykoz Aktüel Beykoz Belediye Başkanı Beykoz Anket Beykoz Müze Beykoz Kavga Beykoz Ölüm Haberleri Beykoz Gazetesi İletişim  FSM Köprüsü Yavuz Sultan Selim Köprüsü Sarı Alan Paşabahçe Devlet Hastahanesi Tepeüstü Devlet Hastahanesi Anadoluhisarı Kanlıca Anadolufeneri Göksu Deresi Elmalı Barajı Yuşa Tepesi Küçüksu Kasrı Yoros Kalesi Yerel Beykoz