• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 22 Mart 2019 10:42

  BEYKOZ BELEDİYESİ’NDEN 2016 DEĞERLENDİRMESİ

  Beykoz Belediyesi 2016 Yılı Değerlendirme toplantısını Rüzgarlıbahçe Eurasia Limak Otel’de gerçekleştirdi.

  Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcıları ve birim Müdürleriyle beraber 2016 yılını değerlendirdiği toplantıya AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan, MHP İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve Belediye çalışanları katıldı. Yaklaşık 1 buçuk saatlik sunumun ardından konuşmacılar sahneye çıktı. 

  Fen İşleri Müdürü Mehmet Lütfü Nurcan: Taş kapladık

  2016’da merdiven yapımı çok yoğun geçti. Bu sene de müthiş bir talep var. Biz 2016 yılında 198 merdiven kapladık. Bu sene de aynı şekilde devam edeceğiz. Taş kaplama çalışmalarını da gerçekleştirdik. Bir çok konuğumuz bizlerden bu hizmeti talep ediyorlar. Ancak bizim bunu yapabilmemiz için diğer altyapı kurumlarıyla koordinasyonu sağlamak ve bütçemiz oranında hesap yapmak gerekir.

  Kültür Müdürü Adem Çalışkan; Kültür Müdürlüğünün yaptığı faaliyetleri anlatırken, yapacakları faaliyetlerden de ip ucu verdi. Beykoz Belediye Logosunu tanıttı. Logonun tanıtımının ardından CHP Meclis Üyesi Aydın Düzgün; ”nasıl logo yaptıysanız halen daha açıklamaya çalışıyorsunuz” ifadelerini kullandı.

  Plan ve Proje Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’de bir sunum gerçekleştirdi. Oldukça dolu geçen programı yaklaşık 150 kişi takip etti.