• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 14 Ocak 2020 12:40

  Beykoz Belediyesi, öğrencilerin talebini geri çevirmedi!

  Beykoz Belediyesi, öğrencilerin çağrılarına sessiz kalmadı.

  Beykoz Belediyesi, Kübra Genç isimli üniversite öğrencisinin final haftası sınavları ve havanın soğuk olması nedeniyle sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği çağrıya duyarsız kalmadı. Kampüs önüne çorba arabaları gönderildi.

  Kübra Genç isimli bir siyaset bilimleri öğrencisinin sosyal medya üzerinden “Diğer üniversitelerin bulundukları ilçe belediyeleri, final haftası ve soğuk olması dolayısıyla kampüste öğrencilere sıcak çorba dağıtımı yapıyor. Marmara Üniversitesi’nin Anadolu Hisarı’ndaki kampüsüne sizde, sıcak çorba dağıtsanız mutlu oluruz” ifadelerini kullanarak talepte bulunmuştu.

   

  Beykoz Belediyesi de Kübra Genç isimli üniversite öğrencinin sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği talebi göz ardı etmedi. Belediyenin resmi twitter adresinden “Afiyet olsun gençler. İçine sevgimizi kattık, inşallah sınav sonuçlarına da faydası olmuştur” ifadeleri ile Marmara Üniversitesi’nin Anadolu Hisarı’ndaki kampüsüne çorba arabaları gönderildi.

  Sınav döneminde yoğun ders maratonu arasında küçük bir çorba molasıyla soğuk havada içleri ısınan üniversite öğrencileri Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.