• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 19 Aralık 2019 15:52

  Beykoz Belediyesi Bir Sözünü Daha Hayata Geçiriyor!

  Beykoz Belediyesi Riva Meydan projesine başlayacağını söyledi, Rivalıların ilk tepkisi nasıl oldu?

  Beykoz Belediyesi Riva Meydan projesine başlayacağını söyledi, Rivalıların ilk tepkisi nasıl oldu?

  Beykoz Belediyesi ve Başkan Murat Aydın Riva meydan projesinin çizimlerini sosyal medya hesaplarından paylaştı. Başkan Murat Aydın, ”Başlıyoruz” mesajını net olarak vermiş oldu.

  Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, ”Yapacağız demştik, şimdi sizlerle paylaşma vakti!  Prestij Caddesi projemiz Riva’ya yeni bir hava ve değer katacak.  Ferah, model ve yemyeşil bir meydanımız olacak inşallah. Bu meydan Riva’ya çok yakışacak” ifadelerini kullandı.
  Özellikle yaz aylarının cazibe merkezi olan Riva’ya modern bir projeyi uygulamak isteyen Beykoz Belediyesi, Beykoz’un Karadeniz sahillerinin tanıtımı için ayrı bir çalışma yapacağını belirtiyor. 
  Projenin sosyal medya üzerinden paylaşılması üzerine Beykoz Aktüel Gazetesi Riva halkıyla iletişime geçti. Riva’nın yerlilerinden ve gençlerinden Şenol Begen, ”Bu proje bölgemize ayrı bir ivme katacaktır. Seçim öncesi söz verilmişti, bizler bir daha ki seçim gelene kadar kimse bu projeden bahsetmez ve seçime ramak kala gündee getirilip açılış yapılır diye düşünüyorduk. Başkan Murat Aydın bizleri şaşırttı, çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. 

  Riva’nın bazı yerlileri ise doğal dokunun kaybolmaması ve araba yolunun daraltılmaması gerektiğini ifade ettiler. Yazın çok trafik olmaması için çalışmalar yapılması gerektiğini de ifade eden Riva halkı, çalışmaların yaz ayına kadar bitirilmesi gerektiği söylediler. 

   

   

  Beykoz Beykoz Siyaset Beykoz Kültür Beykoz Aktüel Beykoz Belediye Başkanı Beykoz Anket Beykoz Müze Beykoz Kavga Beykoz Ölüm Haberleri Beykoz Gazetesi İletişim  FSM Köprüsü Yavuz Sultan Selim Köprüsü Sarı Alan Paşabahçe Devlet Hastahanesi Tepeüstü Devlet Hastahanesi Anadoluhisarı Kanlıca Anadolufeneri Göksu Deresi Elmalı Barajı Yuşa Tepesi Küçüksu Kasrı Yoros Kalesi Yerel Beykoz