24 Eylül 2019 10:14

Beykoz Belediyesi 20 Temizlik Elemanı Alacak

Beykoz Belediyesi tarafından İŞKUR’un kurum dışı kamu işçi alımı kategorisinde yeni bir alım ilanı yayınladı.

Beykoz Belediyesi tarafından İŞKUR’un kurum dışı kamu işçi alımı kategorisinde yeni bir alım ilanı yayınladı. İlan’a göre Beykoz Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirmek üzere daimi 20 temizlik personeli alımı yapacaktır. Temizlik personeli alımı için başvuruda bulunmak isteyen adayların Beykoz sınırları içerisinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

Beykoz Belediyesi 04 Eylül 2019 tarihine kadar kendi bünyesinde kadrolu işçi olarak çalıştıracağı 20 temizlik personeli alımı yapacak. Başvuruda bulunmak isteyen adayların aşağıda belirtilen şartları taşıması halinde yine aşağıda belirtilen başvuru adresine şahsen gitmeleri gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak Erkek adayların 20 ile 40 yaş aralığında, bayan adayların ise 45 yaşından gün almamış olmaları gerekmektedir. İletişim ve bedensel engelli olmamak, ayakta çalışmasına ve temizlik yapmasını engel sağlık sorunun olmaması, Beykoz Belediyesi ve bağlı birimlerinde kat temizliği yapacak ve hizmetli olarak istihdam edilecektir. Kamu haklarından mahrum olmamak, Türk Ceza Kanunu 53 maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile zimmet irtikap rüşvet hırsızlık dolandırıcılık sahtecilik görevini kötüye kullanma hileli iflas edinim ifasına fesat karıştırma suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak, emekliliğe hak kazanmamış ve emekli olmamak Beykoz sınırları içerisinde ikamet etmek.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ

Adli sicil belgesi (resmi kuruma veya verilmek üzere denilecek) İkamet belgesi, 1 adet fotoğraf

BAŞVURU ADRESİ Kavacık Mahallesi Özgür Caddesi No 23/5 Beykoz İstanbul İrtibat kişi; Taner Özdemir Başvuru Tarihi; 29 Ağustos ile 04 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.