• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

  • 12 Nisan 2019 14:45

    Beykoz Belediye Meclisi’nde yeni görev dağılımı yapıldı

    Meclis yeni dönemin ilk toplantısını görevi yeni devralan Murat Aydın başkanlığında yaptı.

    Beykoz’da yerel seçimlerin ardından ilk belediye meclis toplantısı gerçekleştirildi. 31 meclis üyesinin tamamının hazır bulunduğu toplantıda gizli oylama ile yeni görev dağılımı gerçekleşti.

    Yeni oluşturulan başkan vekillikleri, katip üyeler, komisyon ve encümen üyeleri ise şu şekilde;

    Başkanlık Divanı Katip Üye

    Serkan Şahin
    Sema Asuman Meydan
    Fatih Çelik
    Gülsüm Yılmaz

    Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili

    Gaye Zayıf

    Belediye Meclisi 2. Başkan Vekili

    İbrahim Özdemir

    Belediye Encümeni

    Furkan Çeliker
    Kadir Çakıroğlu
    Mehmet Temel

    Hukuk Komisyonu

    Ahmet Deliak
    Gül Biçer
    Serkan Şahin
    Cemal Sataloğlu
    Aydın Habil

    İmar Komisyonu

    Sadullah Kabahasanoğlu
    Şefik Yavuzyılmaz
    Bülent Gökdağ
    Cemal Yavuz
    Fatih Çelik

    Plan ve Bütçe Komisyonu 
    Mehmet Akif Soysal
    Temel Karadeniz
    Kadir Çakıroğlu
    Cemal Sataloğlu
    Mehmet Temel

    Tarife Komisyonu 
    Engin Yıldız
    Yılmaz Güzeci
    Hüseyin Kuruderi
    Temel Karadeniz
    Bahar Doğru

    Eğitim Gençlik ve Spor Komisyonu

    Furkan Çeliker
    İdris Kurt
    Fatih Çelik
    Gülay Demirel
    Recai Çelik

    Çevre ve Şehircilik Komisyonu

    Nazım Keskin
    Hüseyin Kuruderi
    Sema Asuman Meydan
    Şefik Yavuzyılmaz
    Cemal Yavuz

    Kadın Erkek Fırsat Eşitliği ve Aile Komisyonu

    Gaye Zayıf
    Serkan Şahin
    Suha Pekkip
    Gülsüm Yılmaz

    Kültür ve Turizm Komisyonu

    İdris kurt
    Nazım keskin
    Manolya Demirören tekin
    Suat Yıldız
    Recai Çelik

    Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Komisyonu

    Manolya Demir
    Furkan Çeliker
    Yılmaz Güzeci
    Bahar Doğru
    Suat Yıldız

    Sağlık Komisyonu

    İbrahim Özdemir
    Gaye Zayıf
    Mehmet Temel
    Gülay Demirel
    Gülsüm Yılmaz

    Engelsiz Hayat Komisyonu

    Gaye Zayıf
    Sadullah Karahasanoğlu
    Ahmet Deliak
    Recep Suha Pekkip
    Bahar Doğru

    Basın ve Halkla İlişkiler Komisyonu

    Furkan Çeliker
    Fatih Çelik
    Sema Asuman Meydan
    Aydın Habil
    Gülsüm Yılmaz

    Çiftçi Mallarını Koruma Meclisi

    İbrahim Özdemir
    Nazım Keskin
    Engin Yıldız
    Recai Çelik
    Bahar Doğru

    Marmara Belediyeler Birliği Meclisi

    Manolya Demirören Tekin

    Askerlik Meclisi

    Ahmet Deliak

    İstanbul Boğaziçi Belediyeler Birliği

    Engin Yıldız
    Sema Asuman Meydan

    Tarihi Kentler Birliği Meclisi

    Nazım Keskin

    Türk Dünyası Belediyeler Birliği

    Adem Sefer