15 Aralık 2016 14:13

BEYKOZ AMATÖRLERİ NE DURUMDA?

Beykoz takımları Süper Amatör Liginde mücadelelerine devam ediyor. Kimi takımımız küme düşmüşken kimileri de Bölgesel Amatör Ligi için şampiyonluğu zorluyor.

Süper Amatör Ligi 13.Hafta Puan Durumuna göre kimi Beykoz temsilcilerimiz Bölgesel Amatöre çıkabilme iddiasını sürdürebilmek için gruplarında ilk 2’ye girmeye çalışırken kimi takımlarımızda Süper Amatör Lige veda ederek 1. Amatör Ligine düştüler.

Süper Amatör Ligi 1. Grupta ki temsilcimiz Kanlıcaspor bu hafta Ok Spora 2-1 kaybetti. 11 Puanla sondan ikinci sırada yer alan Kanlıcaspor bitime az zaman kala, liginde grupta kalmayı zorlayacak.

Süper Amatör Ligi 2. Grupta yer alan temsilcimiz Ortaçeşmespor bu hafta Vardarspor’a 2-1 kaybetti. Bitime 5 hafta kalan grupta Ortaçeşmespor 21 puanla 5. sırada yer aldı. Matematiksel olarak ilk 2’ye girebilme şansı var fakat ihtimaller her geçen gün azalıyor.

Süper Amatör Ligi 3. Grupta yer alan temsilcimiz Paşabahçespor bu hafta Merkezefendi’yi 2-0 yendi. 26 puanla grupta 2. sırada yer alan temsilcimiz, bitime 5 hafta kala arkasından takip eden Kestanelik’le farkı açarak koltuğunu korumak isterken, aynı puanla 1.lik koltuğunda olan Kuştepe’yi de geçerek şampiyon olmak istiyor.

Süper Amatör Ligi 4. Grupta yer alan temsilcimiz Çubukluspor bu hafta Çıksalın’a 1-0 kaybetti. Grup 5.siyle grup sonuncusunun arasında 3 puan fark olan grupta Çubuklu sondan 4. sırada. Düşmemek için oynayacak.

Süper Amatör Ligi 7. Grupta yer alan temsilcimiz Soğuksuspor, Yıldırım çarpan Bosna’yı soğuk suya sokup çıkardı. 4-1 biten maçın ardından 3. sırada ki yerini korudu. Bitime 5 hafta kala ilk ikiye girmeye çalışan Soğuksuspor Bölgesel Amatör iddiasını sürdürecek.

Süper Amatör Ligi 8. Grupta yer alan Sarı-Siyahlı temsilcimiz Beykoz 1908, Avcıklarspor’a 1-0 yenildi. Maç öncesi iki takım taraftarları arasında olay çıkarken, avcıkların kaçarak stada girmesi, ardından stadda da devre arasına çıkacak olan Beykoz Spor oyuncularına saldırması gözlerden kaçmadı. Bu maçın ardından Beykoz 1908 2., Feriköy 1., Avcıklar ise 3.sırada yer aldı. Bir sonra ki hafta Feriköyspor Beykoz’a deplasmana gelecek.

Süper Amatör Ligi 9. Grupta yer alan temsilcimiz Anadoluhisarı küme düştü. Bir takım problemleri olan, sahası yıkılan, tesisleri olmayan, Küçüksu Çayırı’nda İdman yapmak zorunda kalan 103 yıllık kulüp geçen sene şampiyon olarak çıktığı Süper Amatör Liginden bu sene düştü.

Etiketler: