17 Ocak 2017 18:37

BELEDİYEDE YENİ GÖREVLENDİRMELER

Beykoz Belediyesi’nde yeni görevlendirmeler yapılmaya devam ediyor.

Hanefi Dilmaç’ın istifasının ardından boşalan Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcılığı koltuğuna Av. Yakup Özbek atanmıştı. Bu görevlendirmenin yanı sıra Belediyede başka görev değişiklikleri de yapıldı.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Suphi Uçak’ın emekli olması ile boş çıkan diğer Başkan Yardımcılığı koltuğuna, Muhtarlık İşleri Müdürü Tacettin Aksu getirildi. Tacettin Aksu’nun aynı zamanda Çavuşbaşı Bölgesinden de sorumlu Başkan Yardımcısı olacağı öğrenildi. Suphi Uçak ve Hanefi Dilmaç’tan boşalan Başkan Yardımcılıkları koltukları bu şekilde görevlendirilmiş oldu.

Tacettin Aksu Kimdir?

1970 yılında Ordu ili Mesudiye ilçesinde doğdu.

İlk,orta,lise tahsilini İstanbul’da bitirdi.1998 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu.

1991 yılında Maliye Bakanlığı hizmetinde Muhasebe İç hizmet programından sonra Beyazıt Vergi Dairesinde göreve başladı.1999-2003 yılları arası Hisar Veraset ve Harçlar Vergi Dairesi 2003-2004 yılları arası Zincirlikuyu Vergi Dairesinde Memurluk ve Şeflik görevlerinde bulundu. 1999–2004 yılları arasında İstanbul Valiliği İl Özel Denetim Ekibi’nde ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Dernekler Bürosunda Maliye Denetçiliği görevlerini yaptı.

2004–2008 yılları arasında Beykoz Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü, 2008/l0-l2 ayları arasında Beykoz Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü görevlerinde bulundu.2008/12.ayda Belediye Başkan Yardımcısı olarak atandı.2015/8.aydan itibaren Muhtarlık İşleri Müdürlüğünü Vekâleten yürütmektedir.

Beykoz Tarih, Kültür ve Çevre Mirasımızı Koruma Derneği ile Mesudiyeliler Birliği Hizmet Vakfında çeşitli kademelerde görevlerde bulundu.

Evli ve iki çocuk babasıdır.