29 Ekim 2021 11:57

Belediye kasası eriyor: Buz Beykoz’a neler akmış neler!

Beykoz Belediyesi’nin kasası taş, kaldırım, Buz Beykoz derken hızla eriyor.

Belediye kasası eriyor: Buz Beykoz’a neler akmış neler!

Saadet Partisi’nin yapmış olduğu açıklamaya göre; son yıllarda 2-B başta olmak üzere 1 buçuk Milyar TL’ ye yakın gelir elde ettiği öngörülen Beykoz Belediyesi’nin kasasında şuan 170 Milyon TL’ye yakın para kaldı.

1 güzel işle 10 gereksiz işi gizliyorlar!

Beykoz Belediyesi tarafından yapılan Beykoz sahili, spor sahaları, plaj ve mesire alanları toplum tarafından beğeniyle karşılandı. Beykoz Belediyesi ise yıllardır buraların resimlerini, videolarını paylaşarak olumsuz algıyı kırmaya çalışıyor. Oysa ki Beykoz’da taşa, kaldırıma harcanan paralar dudak uçuklatıyor. Peki Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın her yere taş beton atan, sözde prestij caddesi yapan firma ile ne bağı var? Yoksa firmanın sahibinin torunlarına yatırım mı yapıyor? Belediyenin kasasından milyonlar akarken, Murat Aydın bu firmayla gayriresmi ortaklık sorularına cevap vermedi.

Beykozlunun parası buz olup eriyor!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ın talimatı dışına çıkamayan, çıktığında küfür iddialarıyla gündeme gelen Başkan Murat Aydın, tıpkı Hanefi Dilmaç gibi kendiside Beykozspor maçlarına gelmiyor. Beykozspor’un tesislerine el atan Murat Aydın, koyu bir Zeytinburnu taraftarı gibi Beykozluları ve Beykozsporluları kendine hasım mı belirlemiştir? Yoksa ticari ilişki gündemleriyle sustuğu düşünülen isimlerin (İktidar, Muhalefet) sessizliğiyle rahatça at mı oynatmaktadır?

Öğrencilerin kesilen bursu da buz oldu!

Buz Beykoz’un Kocaeli’de olduğu, milyonlarca TL para harcandığı, sadece bir oyuncunun giyinme bedelinin 15 bin TL olduğu, Kocaeli’de bulunan tesislerin kiralandığı, Buz Beykoz’un farklı bir kulübü satın alınarak kurulduğu iddialarına Beykoz Belediyesi’nden cevap gelmedi. Beykoz sahilinin güzel olması, tasarruf diyerek kesilen öğrenci burslarının taşa, kaldırıma, ışıklı direğe ve buza yatırılmasını vicdani kılar mı?