13 Aralık 2016 12:22

BAŞKANLAR ŞEHİTLER TEPESİNDE

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve İlçe Belediye Başkanları, 44 kişinin şehit olduğu hain saldırılarının gerçekleştiği Beşiktaş’taki patlama yerini ziyaret etti.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in de yer aldığı heyet, olay yerine gelerek, hain terör saldırısının gerçekleştiği Şehitler Tepesi’ni ziyaret etti. Patlamanın olduğu noktaya giden Başkanlar, burada dua etti. 
Başkan Yücel Çelikbilek, taziye mesajında, “Geçtiğimiz haftasonu Bursaspor-Beşiktaş futbol maçından sonra saat 22.29’da futbol taraftarlarını ve güvenlik güçlerimizi hedef alan saldırı neticesinde ne yazık ki şehitlerimiz ve yaralılarımız var. Terör ve odaklarını lanetliyoruz. Milletimizin başı sağolsun. Rabbimiz birlik ve beraberliğimizi bozmasın, devletimizi korusun. Beşiktaş’ta yaşanan hain terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Bu toprakların huzurunu bozmaya çalışanlar bilsinler ki; milletimiz sonsuza kadar kardeşçe yaşamaya devam edecektir. Bu duygularla tekrar şehitlerimize rahmet, aziz milletimize başsağlığı dileklerimi yineliyor, kirli terörün kalleş katillerini lanetliyorum. Başımız sağolsun, milletimiz varolsun.” dedi.