11 Nisan 2021 17:39

Başkan Murat Aydın ve ekibi nasıl çalışıyor?

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Elmasburnu Plajı ile ilgili Beykoz halkına müjde paylaştı.

Başkan Murat Aydın ve ekibi nasıl çalışıyor?

Beykoz’da bazı yanlışlara örtülü kayyum olarak gelen ve seçimle göreve başlayan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyor.

5 yılda 15 yıllık hizmet parolasıyla yola çıkan ve Beykoz’un dört bir yanında iz bırakan Başkan Murat Aydın ve ekibi, bu yaz Beykoz’a damga vurmaya hazırlanıyor.

Elmasburnu çok farklı konseptle hizmete açılacak

Elmasburnu Plajı’nın yapımıyla birlikte İstanbullu kadınlar ve çocukların takdirini kazanan Başkan Murat Aydın, çarpıcı ifadeler kullandı. Başkan Murat Aydın, “Yaz için hazırlıklar başladı. Elmasburnu, yaptığımız yeni alanlarla yine bu sezona damgasını vuracak.
Yoğunluk yaşanmaması için giriş ve çıkışlarda düzenleme, otopark kapasitesi artıyor, manzarayı seyir için amfi oturma alanı, mangal üniteleri
ve diğer sürpriz detaylar…” dedi.

Edinilen bilgilere göre eğer yasaklar olmazsa Elmasburnu Plajı’nın hem gündüz hem de akşam hizmet vermesi konusunda bazı çalışmalar yürütülecek. Başkan Murat Aydın’ın ufkunun Beykoz’a ne kadar ivme katıp katmayacağını ise zaman gösterecek.

Tam bir ekip: Kimi masada kimi sahada!

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın ekip anlayışı Beykoz’da etkisini oldukça hızlı gösterdi.

Manolya Demirören Tekin: Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin öncülüğünde sosyal yardımlaşma çalışmaları belirli sistematiğe oturdu. Beykoz Belediyesi bu anlamda öncü kimliğini korudu. Özellikle koronavirüs salgını hızla yayılırken, yapılan fedakarca çalışmalar Beykozlular tarafından takdirle karşılandı.

Feruz Kutsal: Başkan Yardımcısı Feruz Kutsal ve ekibi temizlik işlerinde adeta bir devrime imza attı. Kutsal’ın kendisine ulaşan herkese dönüş yapması ve sorunların 10 dakika içinde çözüme kavuşması dikkatlerden kaçmadı. Sorunları bir bir çözen Kutsal ve ekibi, geri dönüş yaparak bilgilendirmelerde bulunmayı da ihmal etmiyor. Disiplinli olduğu için Feruz Kutsal’a ayar vermeye çalışan bazı siyasilere, Kutsal daha temiz bir Beykozla ve temizlik konusunda ki anketlerle cevap verdi.

Engin Köklü: Başkan Yardımcısı Engin Köklü, sahada onlarca projeyi aynı anda koordine ediyor. Köklü, Başkan Murat Aydın’ın ufkunu yakalayabiliyor ve projelerde estetiğe oldukça önem veriyor.

Karlıtepe, Beykoz Sahil, Kanuni Kent Ormanı, yapılar, caddeler, meydanlar, futbol sahaları, tesisler ve onlarca hizmetle rüştünü ispat eden Köklü, engin tecrübeleriyle köklü hizmetlere yelken açıyor.

Bünyamin Korkmaz: Kurum içi durumları koordine eden ve genellikle kurum içi işleyişten sorumlu müdürleri bulunan Bünyamin Korkmaz ise gurur ve kibir yapmadan geçmiş hatalarından ders çıkartarak ekiplerini koordine ediyor. Belediyede ki işleyişte büyük rolü olan Korkmaz’ın, son 3 yılda düğmeye basarak ezber bozacak hizmetlerin bayraktarlığını yapması bekleniyor.

Fatih Sağlam: Hanefi Dilmaç’ın Belediyede ki kulağı olan Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam ise tecrübeli bir ekibin arasında oldukça şanslı. Her geçen gün daha da olgunlaşan Sağlam, Belediyede en çok ziyaretçisi olan Başkan Yardımcılarından biri.

Selami Korkmaz: İmar konusunda büyük beklentilerle göreve getirilen Başkan Yardımcısı Selami Korkmaz, henüz 2 yıl geçmesine rağmen halkla tam anlamıyla bütünleşemedi. Kalbur üstü misafirleri ve Meclis Üyeleri ile diyalog yürüten Korkmaz’ın, Beykoz’da ki yükü kaldırıp kaldıramayacağı merak ediliyor.

Enes Buladı: Enes Buladı öncülüğünde ki iletişim birimi faaliyetlerini hızla sürdürüyor. Anket ve alanizlerle ilerleyen birim, sosyal medyayı oldukça güzel kullanıyor. Toplumda ki rahatsızlıklara göre raporlar sunan birim, aynı zamanda Belediyeyi en sağlıklı şekilde idare edebilmek adına gerekli çözüm önerilerini sunuyor ve algısal faaliyetler yürütüyor. Liyakatlı bir isim olan Enes Buladı; İngilizce, Almanca ve İspanyolca dillerini de biliyor. Buladı ve ekibi tüm bu çalışmalara rağmen Beykoz’da ki ve sosyal medyada ki tepkileri kontrol edemiyor. Başkan Murat Aydın tüm çalışmalarına rağmen toplum tarafından yüksek sesle ve sert bir biçimde eleştiriliyor.