25 Aralık 2019 23:35

Başkan Murat Aydın Ülkü Ocaklarıyla Omuz Omuza!

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti. 

Kavacık’ta bulunan Beykoz Ülkü Ocakları binasına gelen Başkan Murat Aydın’ı Beykoz Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Aytaç ve ocak tebaaları karşıladı. İşlerin yoğunluğundan fırsat bulup gençlik ile buluşmasından dolayı mutluluğunu paylaşan Başkan Murat Aydın, samimi karşılamadan dolayı teşekkür ederim dedi.

Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Murat Aydın, yapmış olduğu çalışmalardan bahsederken yapacakları projeleri de anlatmayı ihmal etmedi. Genç bozkurtlardan da fikirler alan Başkan Aydın, gençliğin nasıl bir Beykoz hayal ettiğini sordu. Yaklaşık 2 saat süren sohbetin ardından ziyaret sona erdi.

Beykoz Ülkü Ocakları, geçtiğimiz günlerde Beykoz’un en aktif sivil toplum kuruluşu haberimizle gündeme gelmiş ve yapılan çalışmalarla her kesim tarafından örnek gösterilen bir Vakıf olarak dikkat çekiyor.

Beykoz Haberleri Beykoz Spor Beykoz Belediyesi Beykoz Harita Beykoz Nerede Kavacık Beykoz Tarih Beykoz Trafik Kazası Beykoz Kaymakamlığı İmar Kadastro Kadastro Kavacık  Beykoz Tema Göksu Yenimahalle Çubuklu Göztepe Mahallesi Anadolukavağı Polonezköy Öğümce Çiftlik Çavuşbaşı Beykoz Gezilecek Yerler Beykoz Günlük Kiralik Ev Kavacık Günlük Kiralık Ev Beykoz Köyleri Beykoz Kelle Paça Beykoz Cam Sanat Beykoz Deri Kundura Beykoz Rakı Fabrikası Beykoz Fabrika Beykoz Hayvan Beykoz Kamp