29 Şubat 2020 17:53

Başkan Murat Aydın, Rahmetli Erbakan’ı andı!

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Eski Başbakanlardan Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı andı.

Başkan Murat Aydın, Rahmetli Erbakan’ı andı!

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Eski Başbakanlardan Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı andı.

1999 yılında Fazilet Partisi’nden Zeytinburnu Belediye Başkanı seçilen ve geçmişi Merhum Necmettin Erbakan ile dolu dolu geçen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Merhum Erbakan’ı mezarı başında andı. Başkan Murat Aydın, Zeytinburnu Merkezefendi Mezarlığı’nda kabristanı bulunan Merhum Erbakan’ın mezarında uzun süre dua etti.

Siyasete adım atmasının en büyük mimarlarından biri olarak merhum Necmettin Erbakan’ı gösteren Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Erbakan’ın kendisinin devlete ve millete hizmet edebilmesine vesile olduğunu belirtti. Necmettin Erbakan’ı her yönden örnek aldıklarını ve tavsiyelerini yaşatmaya devam ettiklerini belirten Başkan Murat Aydın, o dönemde çekilen zorlukları hatırlatarak Erbakan’ın en çok mücadeleci yönünü örnek aldığını söyledi.

Beykoz Aktüel Gazetesi’nin takip ettiği programda, Başkan Murat Aydın bir cenazeye katıldı. Başkan Aydın’a bölge halkından ilgi oldukça yoğun oldu. Bazı vatandaşlar sizi özledik Başkanım diyerek sevgilerini belirtirken, bazı vatandaşlar ise buralara gelmiyorsunuz gitmiyorsunuz bizi unuttunuz, önceden çayımızı içerdiniz Başkanım diyerek sevgi dolu tepkilerini belirttiler.