5 Mayıs 2020 15:34

Başkan Murat Aydın hakkında ne düşünüyorsunuz? Başarılı mı?

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın Beykozlulara sorulacak. Sizce Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın başarılı mı? Vatandaş Beykoz Belediyesi hakkında ne düşünüyor?

Başkan Murat Aydın hakkında ne düşünüyorsunuz? Başarılı mı?

Beykoz Aktüel Gazetesi ve sosyal medya hesapları organizasyonuyla başlayacak, açık ve şeffaf vatandaş memnuniyet anketi başlıyor.

Beykoz Aktüel Gazetesi ve Beykoz’un sosyal medya sayfaları organizesiyle başlayacak olan , ‘’Beykoz Belediyesi hakkında yorumlarınız nelerdir? Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve çalışmaları hakkında ne düşünüyorsunuz?’’ sorusu, görsellerle birlikte 10 gün boyunca sosyal medyada sponsorlu olarak yayınlanacak. Yaklaşık 150 bin kişiye ulaşması hedeflenilen görsele binlerce yorum gelmesi bekleniliyor. Beykoz’da Belediye Başkanı olarak birinci yılını dolduran Başkan Murat Aydın’ın toplumda nasıl karşılık bulduğu ise yorumlara yansıyacak.

‘’İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın’’ diyerek bir Medeniyetin temelleri atılırken; vatandaşların yorumunun çok kıymetli olduğunu bilen gazetemiz, yorumları tek tek haberlere ekleyerek sponsorlu olarak ikinci haberi de paylaşacak. Vatandaşın Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın  ve hizmetleri hakkında ki görüşleri aynı zaman da Beykoz Aktüel Gazetesi’nden manşet olarak verilip vatandaşın sesi doğrudan yansıtılacak.

Önce ki dönem ilki uygulanmıştı!

Yücel Çelikbilek başkanlığında ki Beykoz Belediyesi ile birincisi hayata geçirilen vatandaş konuşuyor uygulaması, oldukça ilgi görmüştü.

İlgili Haber: Vatandaş Beykoz Belediyesi Hakkında Ne Düşünüyor?