5 Kasım 2017 09:15

Başbakan Yardımcısı Bozdağ, Beykoz’da Ziyaret Gerçekleştirdi

Başbakan Yardımcısı Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Beykoz’da bulunan “Diriliş Ertuğrul” dizisinin setini ziyaret etti.

Başbakan Yardımcısı Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Beykoz’da bulunan “Diriliş Ertuğrul” dizisinin setini ziyaret etti.

Bekir Bozdağ, Beykoz‘daki sette, dizinin yapımcı ve senarist Mehmet Bozdağ ile oyuncular tarafından karşılandı.Sette kurulan çadırları gezerek dizi hakkında bilgi alan Bozdağ, bir ara yönetmen koltuğuna oturarak bazı sahnelerin çekimini takip etti.


Başbakan Yardımcısı Bozdağ, oyuncular ve set ekibiyle de sohbet ederek onlarla fotoğraf çektirdi. Bozdağ, daha sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, Diriliş Ertuğrul‘un, yediden yetmiş tüm Türk milletinin severek, beğenerek ve bizzat içinde yaşayarak seyrettiği bir dizi olduğunu söyledi.

Herkesin çarşamba günü tüm randevularını iptal edip diziyi takip ettiğini anlatan Bozdağ, şöyle konuştu: “Hatta ‘ben izlemiyorum’ diyenler var bazen. Onlar izleyenlerden daha çok izliyor ama dışarı öyle görüntü vermek için bunu söylüyorlar. Diriliş Ertuğrul uluslararası alanda da şu anda çok kabul gören ve beğeniyle izlenen bir dizi durumunda. Bu hem dizideki oyuncuların hem senaryonun hem yönetmenin hem de buradaki büyük organizasyonun başarısı. Burada adeta kuruluş yıllarındaki Söğüt ve o dönemdeki bir coğrafya yeniden inşa edilmiş gibi. Tüm bunların başarıyı ortaya çıkardığını yerinde gezerek gördüm.”