• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 28 Aralık 2019 13:52

  Başarılı Temizlik Personelleri Murat Aydın tarafından ödüllendirildi.

  Beykoz Belediyesi, başarılı ve özverili çalışmalarıyla ilçeyi güzelleştiren temizlik personellerini altınla ödüllendirdi.

  Beykoz Belediyesi, başarılı ve özverili çalışmalarıyla ilçeyi güzelleştiren temizlik personellerini altınla ödüllendirdi.

  İstanbul’un en büyük ilçelerinden Beykoz’da görevlerini özveriyle yapan temizlik personelleri altın ve plaketle ödüllendirildi.

  Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın tarafından 10 personele çeyrek altın, 70 personele de teşekkür plaketi takdim edildi.

  Belediye çalışanlarının motivasyonu artırmak, başarıyı teşvik ve takdir etmek amacıyla hazırlanan ödüller, cami, tuvalet temizliği, sokak temizliği  ve çöp toplama hizmetlerinde görevli işçi, şoför ve sorumlu personele verildi.

  Temizlik Personeli Ödül Töreni 27.12 (3)

   

   

  Başkan Murat Aydın: “Temizlik Yaşamı Mutlu Kılar”

  Başarılı personele ödülleri takdim eden Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın: “Belediye denildiği zaman akla gelen ilk hizmet temizliktir. Türkiye’nin hangi ilçesine giderseniz gidin aynı cevabı alırsınız. Sizler olmasanız toplumda salgın hastalıklar çıkar. Dünyada temizlik kültürünün gelişmediği ülkelerde yaşam ortalaması çok düşüktür. Belediyelerin yürüttüğü temizlik faaliyetleriyle ülkemizde yaşam ömrü uzadı. Ruhu, gönlü ve çevreyi temiz tutmak yaşamı mutlu kılar. Belediyemize ve ilçemize katkılarınız, özverili çalışmalarınız için hepinize teşekkür ediyor, başarılarınızın devamın diliyorum.”  dedi.

  Tören, ödüllerin takdiminin ardından günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

  Temizlik Personeli Ödül Töreni 27.12 (4) Temizlik Personeli Ödül Töreni 27.12 (3) Temizlik Personeli Ödül Töreni 27.12 (2) Temizlik Personeli Ödül Töreni 27.12 (2) Temizlik Personeli Ödül Töreni 27.12 (1)