11 Ekim 2020 10:26

Bakan Süleyman Soylu’ya Beykoz’da yoğun ilgi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Belediye Başkanı Murat Aydın ile Gümüşsuyu Restoran’da bir araya geldi.

Bakan Süleyman Soylu’ya Beykoz’da yoğun ilgi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Belediye Başkanı Murat Aydın ile Gümüşsuyu Restoran’da bir araya geldi. Akşam saatlerinde gerçekleşen ziyarette restoranda bulunan vatandaşlar İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya büyük ilgi gösterdi.

Akşam saat 18.30 civarı Beykoz’a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu özel programı çerçevesinde Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ile bir görüşme gerçekleştirerek Gümüşsuyu Restoran’da bir grup vatandaşla çay içerek sohbet etti.

Bakan Soylu, kendisiyle fotoğraf çekilmek isteyen vatandaşları da kırmadı. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in de eşlik ettiği ziyaret yaklaşık 1.5 saat sürdü. Belediye Başkanı Murat Aydın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; “Beykoz’un incisi Gümüşsuyu Restoran’da özel bir misafirimiz vardı. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’yla birlikte Boğaz’ın tadını çıkaran hemşehrilerimize selam verdik, sohbet ettik. Sayın Bakanımıza nazik ziyareti ve Beykoz’a gösterdiği ilgi için şükranlarımı sunuyorum.”