24 Eylül 2018 17:11

Aydın Düzgün Her Makamın Doğal Talibi!

Siyasette bulunan birçok makamın doğal talibi olan CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Siyasette bulunan birçok makamın doğal talibi olan CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 

CHP Beykoz İlçe Yöneticisi Bahar Doğru, Facebook hesabından gece yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Bahar Doğru sosyal medya hesabı Facebook’tan yaptığı açıklamada “Beykoz’da Adayım AYDIN DÜZGÜN, AYDIN’lık yarınlara DÜZGÜN başkanla” ifadelerini kullandı. Doğru’nun bu paylaşımı  11 saat sonra Facebook’tan kaldırdığı gözlendi.

CHP Beykoz’da bugüne kadar Belediye Başkan Adaylığı için üç isim gündeme gelmişti. Bu isimler; Gülay Demirel, Coşkun Tosun, DR. Devrim Altıntaş idi. CHP’de başka aday çıkar mı sorusuna cevap CHP Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Bahar Doğru’dan geldi.

Her Makamın Doğal Talibi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi, Beykoz Belediye Meclis Üyesi ve Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı olan Aydın Düzgün’ün Belediye Başkan Adayı olup olmayacağı merak konusu oldu. Öte yandan CHP’nin bayramlaşma törenine katılan tek İlçe Başkanı ve tek Meclis Üyesi de Aydın Düzgün olmuştu. 

Nerelere Aday Oldu, Nereye Olmadı?

Aydın Düzgün, kendinde iyi bir Belediye Başkanı olacağı vasfını görüp Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Aday seçilemeyince, Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi adayı oldu ve İBB-Beykoz Belediyeleri Meclis Üyesi oldu. Ardından Milletvekilliği için nabız yoklayan Aydın Düzgün sonrasında Parti Meclisi’ne de aday oldu ve seçilemedi. Sonrasında tekrar İlçe Başkanı Adayı olan Aydın Düzgün yine kazanamadı. Büyükşehirde ve Beykoz’da etkin konumlara aday olan Aydın Düzgün, partisinin kurtuluş reçetesi olarak kendisini görerek dava aşkı ile yoluna devam ediyor.  Aydın Düzgün, Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkan Adayı ise hiç olmadı.