18 Nisan 2021 19:17

Aydın Düzgün: Beykoz artık Katarlılara güzel!

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Beykozla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Aydın Düzgün: Beykoz artık Katarlılara güzel!

İstanbul’da yayın yapan bir gazeteye demeç veren İlçe Başkanı Aydın Düzgün, “Beykozlular yoksulluğa mahkum edilmemeli. Yoksulluk bu insanların kaderi olmamalı” ifadelerini kullandı.

Ülkenin geldiği noktanın hiç iyi olmadığını ifade eden Başkan Aydın Düzgün, “İş konusunda inanılmaz bir talep var. Vatandaşlarımız gerçekten çok zor durumdalar. Ben herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.  İlgileniyorum, vatandaşlarımızın dertleriyle dertleniyorum ama gücümüz bir yere kadar. Beykoz işçinin emekçinin semtiydi. Beykozluya güzeldi. Şimdi Paşabahçe’de ki Otele, ultra zenginlere ve Katarlılara güzel” dedi.

Beykoz’un aile olduğunu vurgulayan Başkan Aydın Düzgün, “Bizler siyaset yaparken farklı siyasi partiden vatandaşlarımızı asla ayırmıyoruz. Beykozluluk bir kültürdür. Beykoz bir ailedir. Siyasi fikirlerimizi severiz sevmeyiz. Birbirimize saygı duyacağız. AK Parti’nin Beykoz İlçe Yöneticisi bir paylaşım yapmış ve partililerimize ağır küfür etmiş. Daha öncesinde de AK Partili bazı yöneticiler partimize saygısızlıklar yapmıştı. Bu had bilmezlere ne diyeceğimi seçmekte zorlanıyorum. En güzeli
Beykoz kamuoyunun vicdanına bırakmak diye düşünüyorum.
Takdir Beykozlu kardeşlerimizin olsun” dedi.

Başkan Düzgün, ”Enflasyon almış başını gidiyor. Lebaleb kalabalık kongreler sonrası vaka sayıları hızla arttı.  Aşılar ise karınca hızıyla yapılmakta. Esnaflar ise oldukça zor durumda. 128 Milyar dolar ise nerede? Nereye harcandı. Bilinmiyor” dedi.