30 Temmuz 2022 18:33

Av. Hafize Özdilek – Beykozluluk ruhu ve kültürü

Av. Hafize Özdilek – Beykozluluk ruhu ve kültürü

Av. Hafize Özdilek – Beykozluluk ruhu ve kültürü

Bireyler bir araya gelerek aileyi, aileler ise biraraya gelerek toplumu oluşturur. Toplumların en önemli özelliği ise kültürleridir.

Her kültür ayrı bir renk, her renk ise ayrı bir ahenktir… Farklılıklarımızı zenginlik olarak görüp, buna göre hareket edebiliyorsak başarılı olmuşuz demektir.

Doğup büyüdüğümüz, içinde bulunduğumuz güzide ilçemiz Beykoz, farklı ahenkleri tek bir tonda birleştirebilen nadir ilçelerden biridir.

Hangi mahallesine gitseniz bir tanıdık, hangi dik yokuşundan çıksanız bir bakkal amca, hangi tepesinden baksanız komşuluk tüter ocaklarda… Anadolu’nun saflığı ve samimiyeti, vurur güzel ilçemizde yüzlere.

Bize düşen ise ilçemize hizmet edebilmek; tarihi, kültürel ve ekonomik gelişimine katkılar sunabilmektir.  Gerek mesleki bilgi ve tecrübelerimizle; gereksede sahadaki problemleri saptayarak çözüm odaklı faaliyetlerimize el birliği ile imza atacağız.

Sarı siyah Beykoz’da Kelle İbrahimlerin, Şirzatların verdiği mücadeleyi benimseyip, gösterdiği yönü pusula olarak belirlemeliyiz. Spordan sanata, ekonomiden sanayiye, turizmden birçok alana kadar Beykoz çok daha güzelini hakkediyor.

Avukat olmam hasebiyle mesleki bilgi ve tecrübelerimizi ilçemize yansıtmaya, mağdur olan vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.

Güzel bir hikâyenin ilk sayfaları bunlar. Bu vesileyle birlikte ilk yazımla sizlere merhaba demek istedim. Bir sonraki yazımda buluşmak dileğiyle. Kalın sağlıcakla…