14 Ocak 2018 19:33

Antep Tatlı Dünyası Basını Ağırladı

Beykoz Kavacık’ta hizmete devam eden Antep Tatlı Dünyası, ilçenin basın mensuplarını sabah kahvaltısında ağırladı.

Beykoz Kavacık’ta hizmete devam eden Antep Tatlı Dünyası, ilçenin basın mensuplarını sabah kahvaltısında ağırladı.

Kavacık’taki Antep Tatlı Dünyası’nın İşletmecisi Taner Mert, Beykoz yerel basınını “10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle sabah kahvaltısında ağırladı.

Beykoz’da ki yerel gazetecileri Antep Tatlı Dünyası’nda ağırlayan Taner Mert, iyi bir Beykozlu olmaya çalıştığına değinerek, “Özellikle basın olarak sizlerle tanışmamın üçüncü senesidir. Sizleri iyice tanıdıktan ve aile içine girdikten sonra şunu gördüm, Beykoz’un cefasını çeken, Beykoz’u sırtlayan, Beykoz için güzel şeyler yapan bazı kişiler var bunlardan biri de Beykoz’un basını. Kar demiyorsunuz, çamur demiyorsunuz, çok özel bir sorununuz dahi olsa o sorunu bir kenara bırakıp olay mahallindesiniz veya etkinliktesiniz ben bunu görüyorum” dedi.

“Beykozluya katkı sağlayan bir basınımız var”

Taner Mert, ”Beykoz’un cefakar dostlarını canı yürekten kutluyorum. İyi ki Beykoz’un böyle bir basın ordusu var. Beykoz’a ve Beykozluya katkı sağlayan bir basınımız var. Önceki dönemlerde olduğu gibi Dünya Gazeteciler Gününüzü bu vesileyle kutlamak istedim. Bende bu ailenin içerisinde olmak istiyorum. Bu birlikteliğimizin devamı adına davet ettik, geldiğiniz için hepinize müteşekkirim. Ne kadar güzel dostlarım var ki bugün beni yalnız bırakmadı.”

Taner Mert, konuşmasının ardından kahvaltıya katılan basın mensuplarına üzerinde “Beykoz ve Beykoz halkına yerel basın olarak katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, Dünya Gazeteciler Gününüzü tebrik ederiz” ifadelerinin yer aldığı birer plaket takdim etti.