12 Ocak 2017 22:41

ANTALYA KAMPI DEVAM EDİYOR

THF Erkekler Hentbol Süper Liginde mücadele eden Beykoz Belediyespor Takımı ikinci yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdürüyor.

THF Erkekler Hentbol Süper Liginin İstanbul Temsilcilerinden olan Beykoz Belediyespor Takımında Antalya kampı devam ediyor. Boğaziçi ekibinde 1 haftalık kampa hava muhalefeti nedeni ile ülkelerinden dönemeyen yabancı sporcular yer almıyor. Milli Takımda yer alan başarılı sporcu Ozan Erdoğan‘ın sakatlığının nüksetmesi ile eksik bir kadro ile Antalya’da çalışmalarına devam eden Beykoz Belediyespor Takımında ikinci yarı öncesi bütün temenni üst sıralardan kopmamak.

Beykoz Beldiyespor Antrenörü İsmail Tarakçı 1 hafta sürecek Antalya Kampı ile ilgili yaptığı açıklamada, eksik oyuncuları dışında kampın gayet verimli ve de yararlı geçtiğini söylerken, ” 22 Ocak’ta başlayacak olan ligde ilk müsabakamızı oynadıktan sonra  ardından Türkiye Kupası Maçlarımız için Amasya iline yola çıkacağız. Bu etabı da başarı ile geçmek istiyoruz. Maçlarımız tamamlandıktan sonra Amasya’da kalacağız çünkü ikinci yarının ikinci maçı için Amasya temsilcisi Merzifon Belediyespor ile oynayacağız. Bizim açımızdan yoğun bir süreç olacak” diye konuştu.

THF’DEN BEKLENEN KARAR ÇIKTI GALİBİYETİMİZ 8’E ÇIKTI

Öte yandan THF Beykoz Belediyespor Kulübünün 8.Haftada oynanan Ankara Büyükşehir Belediyespor-Beykoz Belediyespor müsabakasına ilişkin Beykoz temsilcisinin yapmış olduğu itirazı değerlendirerek müsabakanın daha önce ifade edildiği gibi 30-30 beraberlik yerine 30-29 Beykoz Belediyespor Lehine sonuçlanması kararı verdi. Bu kararın ardından puanını 19’a çıkararak 4.sıradaki, yerini sağlama alırken en yakın rakibine 3 puan fark atmış oldu.

ZAĞNOS ERKEK HENTBOL SPOR -BEYKOZ BELEDİYESPOR : 19-34
BEYKOZ BELEDİYESPOR-MERZİFON BELEDİYESPOR : 34-30
AMASYA TAŞOVASPOR-BEYKOZ BELEDİYESPOR : 26-27
BEYKOZ BELEDİYESPOR-SELÇUKLU BELEDİYESPOR : 35-28
ANTALYASPOR-BEYKOZ BELEDİYESPOR :26-26
TRABZONSPOR-BEYKOZ BELEDİYESPOR :25-25
BEYKOZ BELEDİYESPOR-MALİYE PİYANGO SK :23-20
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR-BEYKOZ BELEDİYESPOR : 29-30
BEYKOZ BELEDİYESPOR-NİLÜFER BELEDİYESPOR : 20-19
AZİZİYE BELEDİYESİ TERMALSPOR-BEYKOZ BELEDİYESPOR : 27-26
BEYKOZ BELEDİYESPOR-BEŞİKTAŞ MOGAZ : 22-29
GÖZTEPE-BEYKOZ BELEDİYESPOR : 22-22
BEYKOZ BELEDİYESPOR-YOZGAT BOZOKSPOR :33-20

 

 

Etiketler: