• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 8 Mart 2019 12:34

  Anavatan Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı Açıldı!

  Anavatan Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı; İstanbul İl Başkanı Aydın Keyf, Beykoz İlçe Başkanı Osman Çört ve İstanbul’un diğer ilçe başkanlarının katılımıyla ilçe merkezini açtı.

  ANAP İstanbul İl Başkanı Aydın Keyf, Üsküdar İlçe Başkanı Ahmet Öztekin, Beykoz İlçe Başkanı Osman Çört  diğer ilçe başkanı üyeler ve partililerin katılımıyla İlçe Merkezi’nin açılışı yapıldı.

  YSK’ya kongre başvurusunu yapan ilçe başkanlığının 15.03.2019 tarihinde olağan kongresini delegeleri ile birlikte yapacağı ve kongreden sonra Beykoz’da tüm parti kurum ve kuruluşların ziyaret edeceği açıklandı.

  Beykoz İlçe Başkanı Osman Çört: ”Arılar yuvaya dönüyor çok çalışacağız, bal yapacağız” 

  Açılış konuşmasını yapan ANAP Beykoz İlçe Başkanı Osman Çört: ”Rahmetli Kurucu Genel Başkanımız ve Reisimiz Turgut Özal’ı rahmetle anıyorum. Bize ve vatandaşına böylesine birleştirici ve güzel bir miras bıraktığı ona ve onun mirasına sahip çıkan genel başkanımız İbrahim Çelebi’ye teşekkürlerimi sunuyorum.  Arılar yuvaya dönüyor çok çalışacağız bal yapacağız. Halka hizmet hakka hizmettir” diye konuştu.

  Osman Çört’ün ardından, İstanbul İl Başkanı Aydın Keyf bir konuşma yaptı. Keyf: “Anavatan Partisi, dönüşü heyecan ve sabırsızlıkla beklenen bir partidir. Kendisini güncelleyerek, yenileyerek köklü ve kalıcı bir parti olarak geri dönmüştür” dedi. Anavatan Partisi’nin siyasi geçmişinde hiç bir düzensizlik, usulsüzlük bulunmadığını ve hala gönüllerdeki yerini kaybetmediğini söyleyen Keyf: ”Halkımız bizi bekliyordu geldik” diye konuştu.