11 Ekim 2017 11:47

AMBARCILAR DERNEĞİ KAHVALTIDA BULUŞTURDU!

Beykoz Yenimahalle’de bulunan Kastamonu Bozkurt Ambarcılar Köy Derneği düzenlemiş olduğu kahvaltıda hemşehrilerini buluşturdu.

Beykoz Yenimahalle’de bulunan Kastamonu Bozkurt Ambarcılar Köy Derneği düzenlemiş olduğu kahvaltıda hemşehrilerini buluşturdu. Ambarcılar Derneği’nin Dernek merkezinde düzenlediği kahvaltıya çok sayıda vatandaş katılırken, dışarıya da masalar kuruldu.

Misafirlerini tek tek karşılayan ve güler yüzü ile ağırladı. Derneğin 2. Başkanı Salim Rençber tarafından faaliyet raporu okundu. Piknikten yardımlaşmaya, eğitimden kültüre, köye yapılan faaliyetlerden spora kadar birbirinden farklı onlarca etkinliği gerçekleştiren Derneği, üyeler tam anlamıyla benimserken ”gelecekte neler yapabiliriz?” sorusu üzerine istişareler edildi. 

Dernek Başkanı Cemal Rençber: ”Köyümüze Konukevi Yapacağız”
”Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek amacıyla sürekli belirli etkinliklerle buluşuyoruz. Yapılan etkinliklere, elinizi değil bedeninizi taşın altına koyarak verdiğiniz desteklerden ötürü teşekkür ederim. Allah nasip ederse köyümüze konukevi yapmak istiyoruz. Abana Belediye Başkanımız Rıdvan Oyar’ın cenazesinden sonra Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’le de konuştuk. Kendisi de konukevi projemize destek olabileceğini ifade etti. Bu konuda tüm üyelerimizin yine bedenini taşın altına koyacağıman şüphem yoktur” ifadelerini kullandı. 
Tüm üyelerin görüş belirtmei üzerine farklı fikirler üzerin edilen sohbeti ardından program sona erdi.