5 Haziran 2018 13:58

Ambarcılar Derneği İftarda Buluştu!

Dernek merkezi Beykoz Yenimahalle’de bulunan Kastamonu Bozkurt Ambarcılar Köy Derneği düzenlediği iftarda köylülerini buluşturdu.

Dernek merkezi Beykoz Yenimahalle’de bulunan Kastamonu Bozkurt Ambarcılar Köy Derneği düzenlediği iftarda köylülerini buluşturdu.

Küçüksu Kardeşler Düğün Salonu’nda düzenlenen iftara; İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu, Bozkurtlular Derneği Başkanı Mustafa Dikmen, Arkboyu Dernek Başkanı Murat İlnam, Dernek üyeleri, köylüler ve misafirler katıldı. 
 

Yaklaşık 500 kişinin katıldığı iftar programı Kuran-ı Kerim tilavetiyle başladı. İftarın ardından bir teşekkür konuşması yapan Ambarcılar Derneği’nin Genç ve başarılı Başkanı Cemal Rençber; ”Mubarek Ramazan-ı Şerifin geldi ve geçiyor. Ömür de böyle geçiyo. Birbirimizin kıymetini bilelim, daha sıkı sarılalım, birlik ve beraberliğimizi koruyalım. Biz Ambarcılar Derneği olarak bu menzilde hareket ediyoruz. Köyümüzde bulunan camimizin halıya ihtiyaçı vardı, kısa zamanda hallettik. İnşallah hedeflediğimiz projelerimizi de hayata geçireceğiz. Üyelerimize düzenli olarak aidatlarını ödedikleri için teşekkür ediyorum. Herşey köyümüz için, memleketimiz için” ifadelerini kullandı. 

İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu ise, ”Öncelikle bizi bu güzel organizasyonda buluşturan Derneğimize teşekkür ediyorum. Bir ve beraber olmalıyız. Bozkurtluların Kastamonu’nun diğer ilçeleriyle, Ambarcılıların Bozkurt’un diğer köyleriyle bir olması gerekir ve oluyor da. Memleketimizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var” ifadelerini kullandı. 

Bozkurtlular Dernek Başkanı Mustafa Dikmen ve Arkboyu Dernek Başkanı ise Ambarcılar Derneği’ne birer teşekkür konuşması yaptı. İftar sonrası konuşmaların ardından program sona erdi.