10 Ocak 2020 17:20

Alkışlar Beykoz’un Fatma teyzesine!

Beykoz Merkez’de her sabah martılara simit ve ekmek veren Fatma Erşahin, hayvanseverlik ve insanlık örneği sergiliyor.

Beykoz Merkez’de her sabah martılara simit ve ekmek veren Fatma Erşahin, hayvanseverlik ve insanlık örneği sergiliyor.

Beykoz’da sabahları kedilere, köpeklere, martılara ve bazen de denizde ki balıklara sahip çıkan 68 yaşında ki Fatma Erşahin, tüm herkesin gönlünü kazandı. Hiçbir hayvanı bir diğerinden ayırmayan ve bazen kedilere süt, bazen köpeklere et alan 68 yaşında ki Beykoz’un Fatma teyzesi martıları da ihmal etmedi.

Hayvanseverlik konusunda ayrı bir duyarlı olan ve İstanbul’da sık sık bu konuda örnek davranışlarla gündeme gelen ilçemiz bu seferde 68 yaşında ki Fatma Erşahin’i konuşuyor. Beykoz Aktüel Haber’e konuşan Erşahin, ‘’Havalar soğuk ve biz bundan ne kadar etkileniyorsak hayvanlarda o kadar etkileniyor. Aynı zamanda aç kalıyorlar. Rızkı veren Allah’tır, bizlere nasip olduysa bizler sadece aracı oluyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Bizlerde, güzel yürekli insanların kaybolmadığına yaşayan bir örnek olan Şerife Bacı ruhlu Fatma teyzemize teşekkür ediyoruz.

Beykoz Beykoz Haber Beykoz Haberleri Beykoz Ekonomi Ulusal Haberler Beykoz Mahalleleri Beykoz’a Nasıl Gidilir? Beykoz Belediyesi Yol Tarifi Beykoz Sahil Beykoz Boğaz Beykoz Üniversitesi Türk Alman Üniversitesi   Tapu Mahkemelik Alanlar Otağtepe Küçüksu Beykoz Merkez Ortaçeşme Beykoz Muhtarları İletişim Bilgileri 2-B  Acarlar CHP Beykoz İlçe Başkanlığı MHP Beykoz İlçe Başkanlığı  Kavacık Bayramoğlu Döner Bayramoğlu Döner Beykoz 1908 Beykoz Amatörleri Boğazın Yargıçları Beykoz Taraftar